Skocz do zawartości

Recommended Posts

Każdy telefon z Windows Phone podłączony do komputera jest widoczny jako DYSK WYMIENNY.

 

W przypadku Windows 7 czy 8 /8.1 - jest to bardziej rozbudowane, bo pojawia się opcja pobrania aplikacji Windows Phone- z różnymi "bajerami" :)  - ale nawet na Windows XP - telefon z WP8 jest traktowany jak Pendrive.

 

Na przykład w przypadku Win 8.1 pojawia się standardowe przy Pendrive pytanie o akcję - w Eksploratorze pojawia się Ikona Lumia 920 - po jej naciśnięci widzimy Dysk nazwany Phone a na nim katalogi. W przypadku Lumii 720 mamy dwie pozycje : Pamięć Telefonu i Kartę Pamięci (jeśli jest włożona) i TYLE.

 

Wyjaśnij jakim cudem nie możesz dodać dokumentu ? Mi się jeszcze nie zdarzyło by nie można było dodać dokumentów - nawet zdjęcia mam zapisywane w chmurze ?

Link to post
Share on other sites

 

Wyjaśnij jakim cudem nie możesz dodać dokumentu ? Mi się jeszcze nie zdarzyło by nie można było dodać dokumentów - nawet zdjęcia mam zapisywane w chmurze ?

Nie wyjaśnię, ponieważ telefonu z WP już nie mam.

Żebyśmy się zrozumieli - z telefonu nie mogłem dodać dokumentu, natomiast zdjęcia jak najbardziej.

Gratuluje. Pozdrawiam.  

Przez grzeczność podziękuję :-)

Gratulacje bardziej należą się twórcom systemu.

Link to post
Share on other sites

Dziwne. 

 

Ja non-stop "przewalam" dokumenty na i z OneDrive - często "obrabiam" je na tablecie, podglądam na telefonie i dość często mi się zdarza poprawki nanosić  na telefonie i zapisywać w Chmurze.

 

Nie dalej jak wczoraj musiałem poprawić dokument w autobusie - a był taki tłok, że nie miałem szans na wydobycie tabletu z plecaka - poprawiłem na telefonie i wysłałem na Chmurę.

Link to post
Share on other sites

Jak można dodać "Dane komórkowe" do Centrum Akcji w Lumii 735? W ustawieniach mam tak naprawdę tylko kilka możliwości do wyboru i niestety tego, co mi trzeba nie da się tam znaleźć.

 

No i jakiś dobry dialer jest

mi potrzebny bo rap dialer nie

działa dla krótkich kodów, np od sprawdzenia stanu konta.

Edytowane przez Outlaw666
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie, jeżeli kupie lumie która została wzięta z salonu orange to bd miał przy włączaniu ich logo itp i bd miał sim locka to moge to jakos zdjąc tego sim locka np w salonie orange?

 

 

Nikt tego nie wie :) - SERIO :)

 

Brdzo często Orange nie "Branduje" i nie "SIM Lock'uje" telefonów - dostajesz, zwykłą "czystą"  Lumię CV. Ja sam dostalem Lumię 920 czyściutką.

 

ALE - jeśli chodzi o Branding : Orange wgrywa Logo Startowe, Schemat Kolorystyczny oraz biblioteki do obsługi płatności Zbliżeniowych za pomocą Karty Płatniczej Orange MBank Cash które nie wpływają na wydajność czy stabilność. 

 

Tak czy inaczej jak bardzo nie lubimy Loga :) - to możemy wgrać "czysty" soft w wersji CV - WAŻNE - by był to soft dla Polski, bo wtedy nie tracimy gwarancji.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

To ja może ponowię pytanie:
Jak można dodać "Dane komórkowe" do Centrum Akcji w Lumii 735? W ustawieniach mam tak naprawdę tylko kilka możliwości do wyboru i niestety tego, co mi trzeba nie da się tam znaleźć.

Jest jeszcze jakiś dobry dialer oprócz RapDialera? On działa nawet nieźle, chociaż lekko irytuje mnie jego funkcjonalność i brak możliwości sprawdzenia stanu konta albo aktywnych pakietów.

Link to post
Share on other sites

Nie ma takiej możliwości. Są aplikacje, które takie coś wprowadzają ale chyba wiadomości odczytuje się właśnie przez nie - nie przypadło mi to do gustu. W każdym razie z poziomu systemu nie ma takiej możliwości. Jest za to Word Flow (odpowiednik Swype)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...