Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

Na olx albo allegro ze swojego miasta - bądź pobliskiego - nic nie znalazłeś, żeby sprawdzić osobiście?


Przede wszystkim szukałem na OLX, bo bez problemu mogę odebrać sprzęt na terenie Lublina i Warszawy. Jeszcze popytam sprzedawców i poszukam ciekawych ofert. Czas mam, do wypłaty jeszcze tydzień. Dzięki wielkie Panowie :)
Link to post
Share on other sites

Nie znalazłem bo facet dał telefon do złego działu. Jest w dziale lumia 1020 :)

Trochę ryzyko bo nie można płacić payu no i nie napisał dowodu zakupu.

 

@dowód to paragon z media markt :)

 

W sumie nówka za taką cenę to całkiem fajna propozycja:

http://allegro.pl/nokia-lumia-1520-nowa-32-gb-czarna-okazja-i4967783948.html

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

 

 

Co do apek z androida - byłoby super.
największa głupota pod słońcem - to tak jak odpalać emulator PSP na smartfonie... że o aspektach biznesowych nie wspomnę.

 

 

 

Microsoft coraz bardziej uwalnia system i pięknie ewoluuje - natomiast android idzie jakby w odwrotnym kierunku.
Spotkają się w tym samym miejscu. Google coraz bardziej Androida "płaskiego" robi jeśli chodzi o UI. Niedługo drugi WP8 zrobią 
Link to post
Share on other sites

największa głupota pod słońcem - to tak jak odpalać emulator PSP na smartfonie... że o aspektach biznesowych nie wspomnę.

 

 

 

Spotkają się w tym samym miejscu. Google coraz bardziej Androida "płaskiego" robi jeśli chodzi o UI. Niedługo drugi WP8 zrobią 

 

Jak zrobią to jak na blackberry gdzie podobno apki z androida chodzą tam lepiej niz na samym androidzie to bedzie bogato.

Link to post
Share on other sites

 

 

jak na blackberry gdzie podobno apki z androida chodzą tam lepiej niz na samym androidzie to bedzie bogato.
Tak bogato, że blackberry już praktycznie nie istnieje. Odpalanie apek z andka to lipa totanla. Wtedy deweloperzy robili by tylko na androida a wiadomo, że na WP aplikacje mają inny design przystosowany do ekosystemu. Jedynie gry miały by sens. 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...