Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zadzwoń do BOKu twojego operatora i poproś o historię połączeń wykonanych z karty. Niech Ci podadzą koszt sms, mms, minuty i megabajty. Jak sobie to przeanalizujesz, to dowiesz się którędy uciekają pieniądze ;)

Nie ma możliwości pobierania danych przy wyłączonej transmisji w ustawieniach.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem dzisiaj Nokię Lumię 920 i jestem bardzo zadowolony. W pierwszej chwili wydawał się trochę za ciężki ale to dlatego, że poprzedni telefon był bardzo lekki.

Mam jednak jedno pytanie odnośnie weryfikacji dwuetapowej gmail. Nie wiem jak ją skonfigurować gdyż w ustawieniach Gmaila nie ma do wyboru Windows Phone. Jest tylko Android, iPhone oraz Blackberry. Jak poprawnie skonfigurować aplikację Authenticator?

Link to post
Share on other sites

Hmm moja Lumia 920 miała już zainstalowaną aktualizację Amber, normalne to czy ktoś wcześniej majstrował w telefonie ;)?

 

EDIT: Informacji o weryfikacji dwuetapowej nie znalazłem w poradniku.

Edytowane przez Praetor
Link to post
Share on other sites

Panowie - szybkie pytanko, miał ktoś doświadczenia ze ściąganiem simlocków w lumiach? szukam sobie aktualnie czegoś (520/620/625/720) i sporo tego jest z salonów orange pokupowane. Nie jest tak, że salon powinien mi to ściągnąć (w sensie czy orange przewiduje taką opcję)? 

Link to post
Share on other sites

Proponuje przypiąć w 1 poście tego topicu

 

Tak jak wyżej lumia 520 jest ok to pomimo wszystko jakość wykonania pomimo pierwszego pozytywnego wrażenia jakaś genialna nie jest. Posiadam ją już ponad półtorej miesiąca i jak na początku myślałem że tylko przyciski i góra lekko skrzypią tak teraz skrzypi cały telefon przy mocniejszym przytrzymaniu. Prócz tego dookoła baterii pod obudową strasznie gromadzi się kusz. System jak mnie zapewniano nie ma żadnych zwiech nawet na najtańszym modelu, co prawdą nie jest. Przez półtorej miesiąca system zwiesił się z 6-8 razy i zazwyczaj wylaczenie ekranu i włączenie ponowne pomagało lecz ze 2 razy musiałem go restartować poprzez wyciągniecie baterii.
Dla porównania brat posiada 920 i nie nigdy system się mu zwiesił i jakość wykonania jest o niebo lepsza.

Link to post
Share on other sites

Jako smartfon to oczywiście One wygrywa ale jednak to 520 namieszała na rynku i zagarnęła cały lowend

No to ja nie wiem co oni porównują. Dla mnie to nie ma sensu. High-end z low-endem.. :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Lionelsq - celowo mnie obrażasz? Czy może jesteś na tyle tępy, że nie potrafisz czytać? Wyjaśniam, dla tych tępaków, którzy nie potrafią udać się na stronę www.gsmarena.com i odszukać tego artykułu i zobaczyć JAK dokonano wyboru.

 

Wygląda, ze było to GŁOSOWANIE - nic dziwnego, ze Lumia 520 wygarała :) z HTC ONE.

 

Salem : Pomyśl ILU ludzi ma L620 a ilu HTC ONE :) :)

 

Wg mnie takie podejście jest bardzo dziwne - zestawienie najdroższego z najtańszym? Czy zestawienie Lumi 720 z Lumią 1520 :) Choc i tak się dziwię, że  L720 doszła do 1/16 :) w końcu to mało popularny model :) a tu proszę więcel ludzi glosowało na L720 niz na Galaxy Core :) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...