Skocz do zawartości

Recommended Posts

Masz konto Developerskie to sobie przypisujesz telefon i go "odblokowujesz" - i masz dostęp do wszystkiego, łącznie z instalacją programów z po za sklepu. Jak to zrobić - tu Ci nie pomogę - nie mam Konta Dev ani nigdy nie odblokowywałem telefonu - ale na wielu forach o tym piszą - w tym paru polskich :)

 

Znajomy testuje pisany przez ich zespół soft na wszystkich Lumiach, HTC i Samsungu - ale oni mają konta Dev - jak to zrobić bez konta dev  to nie wiem. 

Link to post
Share on other sites

Panowie po co te kłótnie:

http://wpworld.pl/30408/zainstaluj-windows-phone-gdr3-juz-dzis-windows-phone-preview-for-developers/

 

Ja zainstalowałem tylko appke.

 

 

BARTOL: 3/4 użytkowników Lumii twierdzi, że jest szybciej. Wreszcie można zamykać otwarte aplikacje :D

Link to post
Share on other sites

 

Nie zmienia to faktu, że się rozwija. Ledwo zakończyła się dystrybucja GDR2 a już jest kolejna. Skończy się GDR3 to będzie WP8.1 więc nie można powiedzieć, że nic się nie dzieje. Zmieniane są takie rzeczy, które były proponowane przez użytkowników

 

 

 

Nie wspominałem, że się nie rozwija, bo gdyby tak było, ten system nie miałby racji bytu. Odnoszę jedynie wrażenie, że jako konsument nie otrzymałem kompletnego produkutu. Tak jakbym kupił szafe: niby mogę w niej trzymać ubrania, ale wieszaki kupie za pół roku, a uchwyt do otwierania drzwi za kolejne kilka miesięcy.

 

Zamknięcie apliakcji "z tła" było już możliwe w se k750i (premiera - rok 2006). Dwa kliknięcia i po sprawie - bez maltretowania przycisku "wstecz".

 

 

Masz konto Developerskie to sobie przypisujesz telefon i go "odblokowujesz" - i masz dostęp do wszystkiego, łącznie z instalacją programów z po za sklepu.

 

Nie otrzymujemy praktycznie nic, prócz możliwości instalacji aplikacji tzw. homebrew i innych (z marketu, ale po pewnych modyfikacjach oczywiście).

 

 

Ale mając konto dev można odblokować telefon bez "kombinowania" - tak przynajmniej jest to w przypadku znanych mi programistów WP8.

 

"Odblkować" to pojęcie dość szerokie. Odblkowanie deweloperskie daje mniej więcej tyle co uwolnienie psa ze smyczy i przeniesienie go do kojca. Niby łańcuch go za szyje nie ciągnie, ale wciąż nie może biegać gdzie chce.

Link to post
Share on other sites

 

 

Panowie po co te kłótnie

My tylko rozmawiamy ;)

 

 

3/4 użytkowników Lumii twierdzi, że jest szybciej. Wreszcie można zamykać otwarte aplikacje
 

Szybciej ogólnie w systemie czy szybciej w zamykaniu aplikacji poprzez krzyżyk?

 

 

Nie wspominałem, że się nie rozwija, bo gdyby tak było, ten system nie miałby racji bytu. Odnoszę jedynie wrażenie, że jako konsument nie otrzymałem kompletnego produkutu.

Owszem, ale taka obecna polityka. Kiedyś telefon miał wszystko co potrzeba a teraz musisz ściągać aplikacje. Nie tylko w WP8 ale również android. Przykładem np. stoper.

 

 

Odblkowanie deweloperskie daje mniej więcej tyle co uwolnienie psa ze smyczy i przeniesienie go do kojca. Niby łańcuch go za szyje nie ciągnie, ale wciąż nie może biegać gdzie chce.

'Otóż toż'. Po prostu to nie to samo. Mając odblokowany telefon możesz zmienić klucz w rejestrze i dodać funkcjonalność systemową np. własne dzwonki sms (i nie mówie tutaj o GDR3)

Link to post
Share on other sites

BTW. Chciałem przynajmniej tu dodać, że jestem mile zaskoczony czasem pracy na baterii ATIV S. Może nie jest to długość, którą chwali się Nokia ale przy normalnym użytkowaniu 2,5 dnia nie jest problemem. W tym dochodzi korzystanie z Wi-Fi, częste rozmowy i dużo, dużo pisania sms'ów. 

Link to post
Share on other sites

L920 ma inną matrycę - a dokladnie lepszą :) więc nic dziwnego, że L720 wypada troche gorzej. :)

 

W przypadku mojej Lumii 720 to konkurencja nie ma szans :) w przypadku innych modeli to znajomi nie zauwazyli róznic - inna sprawa, że nikt ze znajomych nie mierzył ze stopoerem w ręku.

Link to post
Share on other sites

 

 

Swoją drogą @Ravir to jak mogło ci chodzic o matryce aparatu skoro mówimy o baterii
 

Pewnie odpowiedział jeszcze na poprzedni post o lepszym aparacie w L720 dzięki Amber.  ;)

 

Co do baterii to oczywiście wszystko po trochu wpływa na długość pracy. GDR3 podobno też polepsza prace na baterii - ile w tym prawdy zobaczymy ;)

Link to post
Share on other sites

Dokładnie - Niedokładnie :) napisałem, że to odpowiedź na Post Numer 663 :) - L920 robi jednak trochę lepsze zdjęcia niż L720 - porównałem to z kumpla telefonem. Choć różnice są małe. Ogólnie GDR2/Amber porawił jakośc - ale widać, że po za przyspieszniem AutoFocus'a porawili algorytmy "odzakłócające" co wyraźnie widać w kiepskich warunkach.

 

A co do czasu pracy - to jednak chyba procesor ma większy wpływ niż ekran - róznice między L720 a L920 nie są az tak duże - 4.3 vs 4.5 cala - a procesor jest wyraźnie szybszy i RAM jest wiekszy. 

 

Jak kiedyś będe miał trochę wolnego czasu to spróbuję zrobić porównanie ekran wyświetlajacy vs wygaszony. I porównam czas pracy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...