Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam parę pytań - podczas odtwarzania muzyki przy podgłaśnianiu/przyciszaniu  wyskakuje mi także panel do sterowania odtwarzaczem (następna/poprzeczna, play/stop). Jest to przydatne, ale minęło 6 godzin od kiedy skończyłem słuchać muzyki, a to nadal wyskakuje. Jak się tego teraz pozbyć (chcę by było tylko przy słuchaniu muzyki).

Druga sprawa - gdy słucham muzyki to ekran blokady robi się szkaradnie szary. Czy można to jakoś zmienić? Normalnie mam wybrany ekran od Bing.

Link to post
Share on other sites

Ten panel caly czas tak bedzie, chyba że zainstalujesz sobie apkę Stop the music czy jaskoś tak, wtedy calkowicie wyłączy się odtwarzacz, ewentualnie możliwosc wyłączenia odtwarzacza jest w apce Insider pro.

Co do drugiego pytania to fakt szary ekran blokady jest, chyba że masz ściągnięte zdjęcia albumów czy artysty, możesz pościągać sobie to za pomocą apki MPAtool.

Link to post
Share on other sites

Użyj aplikacji np. Stop+Clear - jest to błąd, który ma zostać naprawiony.

 

Ja mam ustawiony ekran blokady na sztywno, z "mojej" grafiki - i nie mam takiego efektu.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Żeby zabić proces odtwarzania muzyki (:x) można taką aplikacją np. http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/stop/19b880bb-d7ad-4c9f-beb2-833ebc873524 najlepiej. Jest darmowa i spełnia swoje zadanie (najlepiej ją otworzyć i dać "pin to start", aby dodać kafelek na ekran główny). Nie koniecznie trzeba dawać te 3,49 zł.

 

Co do szarego ekranu... Również mam ustawioną grafikę z folderu "zdjęcia" i nie zmienia to sytuacji podczas słuchania muzyki (ekran staje się szary).

Link to post
Share on other sites

 

Co do szarego ekranu... Również mam ustawioną grafikę z folderu "zdjęcia" i nie zmienia to sytuacji podczas słuchania muzyki (ekran staje się szary).

Panowie no proszę :E

Ustawienia>Ekran blokady

Wyłączyć

"pokaż wykonawce podczas odtwarzania muzyki"

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

nie mam w menu literek tylko ciąg aplikacji

 

O ile pamiętam, to gdy zainstaluje się kilka aplikacji pojawią się wspomniane literki. Jeżeli aplikacji jest niewiele, najwidoczniej założeniem programistów było, że literki z pierwszą literą nazwy aplikacji nie są wtedy potrzebne.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...