Skocz do zawartości

Laptop za 500 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Pawel7,

Recommended Posts

Hp ma 2 odziały. ! stuka budżetowe hp dvx  i tkaie tam które są wątpliwej jakośći

 

2gi stuka długowieczne, świetnej jakości laptopy biznesowe. Probooki i elitebooki.

To jest już sprzęt z wyższej pólki i w nim płaci się za jakość. Ofc licytująć używke dalej trzeba uważać co się kupuje ale o jakość czy awaryjność tutaj nie ma co się bać. Zresztą spójrz na swój budżet bo zbyt wiele akurat wymagać nie możesz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Ostatnio na Allegro jest sporo IBMów T6x i warto się nimi zainteresować.

Dobra jakość wykonania i dość długowieczne.

W firmie gdzie pracuję, przeżyły wiele delegacji, często w ciężkich warunkach :)

http://allegro.pl/laptop-t61-windows-15-4-core-1-80gb-intel-x3100-i3461072096.html (przykładowa oferta, można znaleźć taniej)

Edytowane przez Pawel7
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam, też szukam laptopa w tej cenie.
Chodzi mi o mniejszego laptopa, 12 calowego, zależy mi na mocnej baterii, i żeby był wytrzymały. Będzie on używany raczej w domu, lecz będe go także przewozić dlatego zależy mi na małych gabarytach. Jakby mógł mi ktoś polecić jakiś dobry model, lub nawet podrzucić jakieś linki na allegro to byłabym wdzięczna.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nooo... a ja szukam, bo wyjeżdżam na miesiąc, i PC wziąć nie mogę, a będę potrzebował laptopa... i to już też będzie taka inwestycja, że jak gdzieś kiedyś jeszcze będę wyjeżdżał, to nie będę miał już problemu, tylko biorę laptopa i jazda... nie muszę na nim grać... dostęp do Internetu jest ważny dla mnie i przyzwoita płynność filmów np. na YouTube.

 

Może być i Tablet jak jakiś fajny za 500 zł kupię :) póki co patrzę na Laptopy, bo wydają mi się bardziej uniwersalne.

 

 


będą jeszcze jakies propozycje, bo ja muszę w tym tygodniu coś kupić ?

Edytowane przez killerjestjeden
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...