Skocz do zawartości

Pełny zestaw komputerowy do 4500zl


Recommended Posts

Obudowa OK, ale czemu karta od Zotaca? 100 zł taniej jest od MSI i dołożyłbyś do np. Core 3000

 

Karta od MSI jest bardziej cicha: http://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_geforce_gtx_770_tanszy_i_szybszy_gtx_680_vs_hd_7970?page=0,25

Edytowane przez BlueMike
Link to post
Share on other sites

Napisałem już wcześniej w temacie że nie zależy mi na tym czy będzie cicho czy też nie tylko przede wszystkim na jakości, a zotac z niereferencyjnych wyciąga najlepsze osiągi, stąd też moja decyzja na niego.

 

A Core 3000 będzie dużo lepszy czy wydajniejszy niż Zalman Z9? Czy może jeszcze jakaś inna?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Odświeżam temat, gdyż znalazłem dodatkowe fundusze i mój całkowity budżet wynosi w tym momencie do 5100zl, tak więc postanowiłem tutaj przenieść się na Haswella,dodam również iż całość zamierzam zakupić na ESC sugerując się praktycznie wszystkimi pozytywnymi opiniami, proszę o ocenę nowy zestaw:

 

Intel Core i5-4670K /3.4GHz, 6MB, LGA 1150, BOX
Thermalright HR-02 Macho Black-White

 

MSI Z87-G45 Gaming /intel Z87, LGA 1150

Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Ballistix

Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda

Gigabyte GeForce GTX 770 OC 2GB DDR5 256bit (1189/7010)

TP-Link TL-WN751ND /N150, PCI/

Liteon iHAS120 SATA (black)
SilentiumPC Regnum L50 Pure Black
XFX Core 550W 120mm 80+ SLI PSU
Benq GW2450HM   
Link to post
Share on other sites

Ja bym polecał dołożyć do lepszego zasilacza i obudowy (BQ L8 630W CM + Fractal Define R4 / ARC midi R2), ewentualnie kombinował z zakupem SSD 128GB. Na przeskoku z IVY na Haswella nic tak naprawdę nie zyskujesz, poza wyższą ceną  ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...