Skocz do zawartości

DFI Lanparty MI P55-T36 Mini-ITX + dysk 1TB + Radeon HD5970


Recommended Posts

Witam!

 

Jestem new na tym forum - dlatego też przepraszam z góry moderatorów jeżeli umieściłem niniejszy post w złym temacie.

Sprawa jest następująca. Jestem w trakcie restrukturyzacji własnego przedsiębiorstwa. W związku z tym potrzebuje porady odnośnie złożenia kompa na płycie mini-ITX podanej w temacie.

Problem nie byłby poruszany gdyby nie fakt że potrzebuje "pewnej" informacji co do obudowy do tej płyty.

Mianowicie potrzebna jest mi obudowa do standardu mini-ITX w której upakować można kartę graficzną Powercolor HD5970 2GB DDR5 (2x256 bit) oraz standardowy zasilacz.

Założenie jest takie: wydajność z półki hi-end ( moja firma zajmuje się obróbką grafiki itp. i animacji ) przy minimalnych rozmiarach stacji roboczej.

Obytych w temacie prosze o podpowiedzi - ewentualnie o linki.

 

Dzięki i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Aha i jeszcze jedno...

Znalazłem taka oto obudową jednak nie wiem czy grafika wejdzie bez problemu.

Proszę o poważne wypowiedzi najlepiej osób które miały styczność z podobnym problemem.

 

http://www.lian-li.com/v2/en/product/pr ... =63&g=spec

 

 

Obudowę zrobić z czego? Drewna?

Muszą być jakieś odpowiednie obudowy chociażby jak ta podana w poście wyżej.

 

 

Nie pisz posta pod postem! Przez 6h masz opcję edytuj.

Link to post
Share on other sites

Możesz zrobić z drewna albo plexi. Wyjdzie dużo taniej i dostosujesz obudowę do własnych potrzeb.

 

Składam serwer na atomie D510 mini ITX i chyba też sobie sam zrobię obudowę, bo chcę zamontować normalnych rozmiarów zasilacz.

Link to post
Share on other sites

O obudowie małych rozmiarów i HD5970 możesz zapomnieć - ta karta potrzebuje co najmniej 31cm długości wewnątrz obudowy. Do takiej grafii kupuje się budę full tower (do mało których midi wchodzi).

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...