Skocz do zawartości

Artefakty Po O/c - Desperacja błagam o pomoc...


Recommended Posts

Mój sprzęt: http://rash.home.pl/config.jpg

ASUS ENGTX275/2DI/896MD3 /(RAID0 2xST380815AS)+(RAID1 2xST3640323AS) +Pionner DVR-215@215L

Audiotrak Prodigy HD2@3xLM4562 + Sennheiser HD555 /All powered by Corsair CMPSU-620HXEU

Generalnie stabilny orthos oraz linx 10godzin bez błędu occt 10godzin bez błedu

memtest 10godzin bez błędu ale gry juz wywalają się i zawsze tak samo

rypie sie grafika niebieskie robi sie zielone kolory wpadają w istną furę to tego znikają czasami ikony ikony np menu broni/amonicji ze stalkera clear sky a napisy staja sie czarnymi kwadratami i takie tam niemiłe widoki uniemożliwiające grę.

Gra jest ok bo to samo dzieje sie w Lock On Flaming Cliffs, assasyn creed 2 czy world of warcraft.

Oczywiście wyłączenie gry rozwiązuje problem można włączyć ja odrazu ponownie i jest dobrze na kolejne kilka lub kilkanaście minut.

zawsze tak samo nigdy zwiecha czy blue screen. zawsze artefakty graficzne

wszystko wskazuje że grafa zrypana?

No odkręciłem kompa wszystko na auto i co? śmiga chula żadnych artefaktów...

WALCZĘ JUŻ 2MIESIACE!!!

Pożyczyłem inny zasilacz. - NIE POMOGŁO

Kupiłem nową karte graficzną - NIE POMOGŁO

kupiłem nową mobo - NIE POMOGŁO

Testowałem już różne ustawienia pamięci i napięcia - nie wiem co robić dalej. Wymiana CPU?

Chwilowo miałem tez słaba grafę ASUSA 7950GT - Nie było artów dziwne wcześniej miałem 9800GTX miałem arty teraz mam GTX275 i mam arty takie same...

:P

Ja juz nie wiem co robić nie mam już kasy by cos kupować i zmieniać musze sprzedać teraz sprawne części które bez sensu wymieniłem. Co dalej?

Niby mogę działać bez oc ale nie chodzi o to. Chcę wiedzieć co jest zrypane...

Klątwa jakaś czy co...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...