Skocz do zawartości

Tv do 2.5-3 k


Recommended Posts

Witam,

Do takich potrzeb polecam LG 47LW5500, model LED w technologii 3D. 47”, Full HD, częstotliwość 600 Hz. Telewizor z szerokimi kątami oglądania, konwersja obrazu 2D do 3D, do tego okulary, które nie wytwarzają szkodliwych fal elektromagnetycznych. Model ten posiada 4 złącza HDMI.

 

Pozdrawiam,

Doradca LG

Link to post
Share on other sites

Hm...jak już bardziej bym polecał 47LA660S.Może troszke droższy ale system głośników 2.1 daje radę.Do tego oczywiście WiFi,3D(uwierz mi niepotrzebne kupiłem rok temu taki sam tylko serię LM i używałem 3 razy..),oczywiście FullHD no i Miracast.Ogólnie dobry sprzęt.Mi się akurat trafiłą wisieńka prawie bez cloudingu :D.

Dla Ciebie radziłbym gdy chcesz dobry sprzęt i nie ptorzebujesz super głośników 2.1(te w LM system 2.0 daje takzę nawrt radę) i chcesz WiFi i 3d to poszukaj 47LM660s.Do tego masz pilot zwykły + magic Remote a nie tak jak w serii nowej czyli LA tylko MR - nowszy ale tylko 1 ,a w starszej serii masz 2 piloty w zestawie z czego podstawowy jest baaardzo solidnie wykonany + ma podświetlenie fluo. w nocy które świeci po tygodniu uzytku przez całą noc.Szczerze polecam.

Nie bierz Samsunga jeśli chcesz mieć dobry obraz - Samsungi mają straszne matryce - wolą się nastawić na SmartTV - z ktorego uwierz tez nie bedziesz korzystac a jak jzu to raz na miesiac.Podepniesz kompa i tez bedzie ok.ja podlaczam kompa pod TV przez WiDi - ale to już trzeba meic do tego takze dobry sprzet(kompa wspierajacego).Pozdrawiam.

Inne opcje to Philips - mają bardzo dobry obraz ,dobry Smart ale już aktywne 3D - okulary sztuka 100zł wzwyż w LG masz 4sztuki w zestawie + dla mnie osobiście super sprawa - nakłądka 3D na okulary korekcyjne.Za to brawo LG.

Link to post
Share on other sites

lw seria z 2011 roku, wiec nie dostraniesz raczej, la 660 natomiast to koszt ssporo wiekszy niz 3k . polecam 47la620 wi fii 200 hz smart 3d + 4 pary okularow albo samsung 46f6400, jezeli ktos woli aktywne 3d, a parametrowa tak samo jak la620 . u mnie w sklepie (NEONET) stoja po 3k obydwa w promocji ogolnopolskiej gazetkowej do 28

 

 

 

PS a jezeli chesz naprawde wypasiony sprzed doloz tysiaka 47la691 system glosnikow 2.1 pilot magic w zestawie (tylko i wylacznie magic, nie ma zwyklego, ale to nie jest minus) 800 hz, obraz i 3d nawet w konwersji zyleta. wybieranie glosowe, niesamowita designersko podstawka w kolorze bialym, miracast i tak miglbym do rana wymieniac

Edytowane przez neejm
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...