Skocz do zawartości

Se lww wejście mini jack


Recommended Posts

Witam!

 

Mam problem z moim telefonem a mianowicie ze słuchawkami a raczej wejściem do nich. Wczoraj podłączyłem słuchawki i grały okropnie słychać tylko wycie i dudnienie na każdej piosence...Miałem też problem z kartą sim ,po podłączeniu słuchawek sim się odłączał...Myślę że to nie słuchawki bo sprawdzałem je na kompie grają ok. Mam też drugie do komórki w których jest to samo. Sytuacja zmienia się jak podłącze te ok komputera nagle grają dobrze...Normalnie nie wiem co jest już mało co a bym o ścianę go strzelił :D Jeśli ktoś miał coś podobnego to proszę o pomoc,

Link to post
Share on other sites

Slot na SIM jest chyba słabo wykonany (lub masz może porysowaną kartę SIM albo inaczej uszkodzoną) bo mi też czasem bez powodu pokaże brak karty SIM.

A słuchawki mogą nie współgrać z LWW z powodu 4 pinów. Spotkałem się już z kilkoma takimi i albo "charczały" albo ukazał sie komunikat "nieobsługiwane akcesorium"/

Link to post
Share on other sites

Co do karty to było tylko 2 razy. Co do słuchawek to kupiłem je już jakiś czas temu i grały dobrze dopiero od wczoraj zaczęły się problemy. 


Bawię się już od dobrej godziny i niestety dalej nic. Raz słuchawki widzi raz nieobsługiwane urządzanie...Nie chcę zapeszać ale czy to może być wina mini jacka w telefonie? Bo skoro słuchawki są sprawne a nie działają tylko na telefonie to.. 

Link to post
Share on other sites

Już kabel we wszystkie możliwe strony ułożyłem i dalej nić. Spróbuje jeszcze go zresetować może coś pomoże.


Niestety nic nie pomogło. Jak na razie daję sobie spokój cały dzień przy tym siedzie. Najchętniej bym go o ścianę pieprzną i byłby spokój. Może by mi to nie przeszkadzało gdybym codziennie nie słuchał na tym telefonie muzyki no nic na dziś mam dość. Rozważam jeszcze spróbować powojować w orange może tam "specjaliści" coś zdziałają. Chociaż tak na marginesie to fabryczne słuchawki też dostały czegoś bo na telefonie przestały grać a na kompie już tak :D widać że historia lubi się powtarzać...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...