Skocz do zawartości

Smartfon 400zł - YouTube, GG.


Recommended Posts

Zupełnie się na tym nie znam, nie wiem, ile rdzeni jest potrzebne do internetu itd itd.. ogólnie dla mnie to czarna magia, dlatego pytam tu-na forum.

Myślałem nad:

Nokia Lumia 520 - mocno ponad budżet, ale po przeczytaniu specyfikacji wypada najlepiej na tle innych smartfonów do 500zł (chyba :P)

HTC 7 Mozart - już go miałem kupować, nawet dorwałem aukcję gdzie był za 150zł, ale niestety ktoś kupił parę chwil przede mną =/

HTC Desire Bravo - Chyba nawet ma dobry aparat, ale chyba za małą rozdzielczość jak na oglądanie filmów.

/edit:

@up

bez różnicy

Edytowane przez lxxer
Link to post
Share on other sites

Jeżeli szukasz telefonu do YT czy internetu, to bym szukał czegoś z większym wyświetlaczem niż 3,7" tylko że wtedy już z Androidem (wydaje mi się że telefony z WP (szczególnie te starsze) są droższe od porównywalnych telefonów z Androidem).

Jeżeli Android to najlepiej w tej cenie SE Xperia Arc S. 4,3" to już wystarczająca ilość do wygodnego surfowania czy oglądania filmów.

 

Jeżeli koniecznie WP to dołóż te 100 zł do Lumii 900 przynajmniej. 

Link to post
Share on other sites

Aktualnie mam 2,4 cala (Nokia 5330 Tv) i dało się oglądać filmy jak i telewizję, więc +3,5 to będzie dla mnie odlot :D 

Co do samego telefonu to chyba pozbieram pieniędzy jeszcze trochę i kupię Nokię Lumie 520 - 600zł~ od ręki. + wszystkie papierki itd.

W tej cenie znajdę coś lepszego, na którym będę od czasu do czasu mógł odpalić jakiś Kabaret, wejść na np. Benchmark i popisać przez GG?

Link to post
Share on other sites

Znalazłem nówkę (Lumia 520), na gwarancji od 15.07.13, 10 min od mojego miejsca zamieszkania, chyba pożyczę hajs od znajomych i się skuszę na niego.

Mam jeszcze parę pytań:

Czy da się normalnie przesyłać np. muzykę/zdjęcia (z komputera na telefon oraz odwrotnie) przez kabel USB?

I czy da się włożyć kartę pamięci do telefonu? Bo chyba z tego co wyczytałem to tylko dostępna jest pamięć wbudowana w telefon.

Edytowane przez lxxer
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty
nokie 900? Nie kupowałbym telefonu z 'martwym' systemem.

Lumie 900 czyli z serii 9xx - posiadają WIndows Phone 8 a nie 7.5. Coś Ci się chyba pomyliło :P

http://en.wikipedia.org/wiki/Nokia_Lumia#Second_generation_.28Windows_Phone_8.29

 

 

Czy da się normalnie przesyłać np. muzykę/zdjęcia (z komputera na telefon oraz odwrotnie) przez kabel USB?

Tak.

 

 

 

I czy da się włożyć kartę pamięci do telefonu? Bo chyba z tego co wyczytałem to tylko dostępna jest pamięć wbudowana w telefon.

Da się o ile w specyfikacji podane jest, że dany model posiada wbudowany slot na karty microSD. Jak widzisz z linka wyżej niedostępne dla Lumii serii 9xx.

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...