Skocz do zawartości

Podstawka (chłodzenie) pod laptop


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez thermalfake,

Recommended Posts

Witam


Z miejsca przepram że umieściłem temat w dzialę komputerów przenośnych, ale w chłodzeniach wydaje mi się że mogłem też nie trafić z tematyką. Zakupiłem niedawno Laptopa Lenovo Z500 i chcę zakupić podstawkę z chłodzeniem pod laptopa, żeby była naprawdę cicha i przystosowana do tego modelu. Wiadomo jak narazie nic mi się nie grzeje, ale dopóki mam możliwość chcę zakupić i być przezoronym :)
Zależy mi na tym by była w miarę normalnej cenie, ale naprawdę też się sprawdziła. Ciężko mi powiedzieć po ile takie podstawki chodzą i też nie chcę wydawać na to nie wiadomo ilę.

Proszę o wyrozumiałość

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Poważnie? Nie chcę naprawdę żadnych komplikacji, jeśli nie jest to potrzebnę, to jak najbardziej spasuję z kupnem.

Jednak to jest laptop, a nie komputer stacjonarny, chcę teraz pograć w parę tytułów, bo nie miałem możlwości pograć na moim starym sprzęcie. Jak przysiądę na wolnym w Skyrim'e to nie wiem czy mi dnia starczy. Obawiam się właśnie o chłodzenie, bo naprawdę chcę przysiąść, bo jakby nie patrzeć czekanie od premiery, do tego czasu to całkiem sporo :). Ale jak naprawdę daję radę ten model z chłodzeniem, to jak najbardziej od tego odbiję, nie chcę wydawać pieniędzy na marnę ;).

Edytowane przez Lysy91
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Każda podstawka jaka by nie była będzie słyszalna.

Lepiej dla sprzętu zrobisz jak będziesz go trzymał na czystym podłożu tak aby drobinki kurzu go szczelnie i sukcesywnie nie zapychały czyli odpadają dywany, pościele, koce, trzymanie na kolanach itp. Poz tym sporadycznie od czasu do czasu można go dmuchnąć dobierając się do układu chłodzenia i tyle. Wytrzymałości i tak zbytnio nie przedłużysz. Co ma się po czasie popsuć i tak się popsuje.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

co prawda rozwiązany  ale dam ci radę, po 1-sze dbaj o laptopa czyść go, a jak kupisz juz jakiś laptop, który się grzeje bez wzgledu na kurz, to wtedy weź taka podłkadę  pod niego,  jest niedroga, a bardzo dobra Targus AWE55EU Lap Chill Mat

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...