Skocz do zawartości

Proszę o ocenę mojego zestawu za 3000zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Gość rezerwuar,

Recommended Posts

Witam,

 

kierując się intuicją, testami i moją dość płytką wiedzą na temat podzespołów komputerowych stworzyłem zestaw o wartości około 3000zł. Ku mojemu zaskoczeniu na forum znalazłem tematy zawierające niemal identyczne konfiguracje sprzętowe, wnioskuję więc że dokonałem trafnego wyboru, proszę jednak by przed samym złożeniem zamówienia ktoś ocenił moje dzieło. :) 

 

Przeznaczenie: Najnowsze tytuły FPS, TPS i TPP w rozdzielczości 1920x1080 (LG IPS237l-BN)

 

Wymagania: budżet 3000zł i procesor Intel

 

Moja propozycja: http://www.agito.pl/lista-zyczen/5832d65b7d174320179cf0869d7a5a0e

 

Płyta główna: ASRock Z77 PRO3 czy MSI Z77A-G43

 

Chłodzenie CPU kupię za miesiąc lub dwa (Thermalright HR-02 Macho)

 

Napęd posiadam

 

Czy powinienem zakupić kabel SATA do HDD?

 

PS. Przesiadka z ACER Aspire 5738DG

 

 

Link to post
Share on other sites

@UP

Bardzo dobry zestaw jak na tą cenę.

Zostaw kartę od MSI.

Jak zakupisz to zrobisz świetne OC.

Nie musisz kupować tego kabla.

Możesz dopłacić do wersji 1TB dysku.

Jakieś 50zł na agito.

Wymień GPU na lepsze :

http://www.agito.pl/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-670-pe-oc-2gb-ddr5-pci-e-box-84-593847.html

Edytowane przez Nindix
Link to post
Share on other sites

Zestaw jak najbardziej ok. Ja osobiście dołożyłbym trochę do mobo z77a- g45. Posiada lepszą sekcję zasilania  (5+2 a G43 4+2) a do tego masz opcje wsadzić 2 karciochę w przyszłości do SLI. Jak nie możesz dołożyć to wsio idealnie ładnie bangla i nic ino zamawiać :P

Link to post
Share on other sites

Nindix. GTX 670 i 760 są sobie niemal równe, z tym że 760 jest świeższa, co będzie się wiązać z poprawą wydajności wraz z kolejnymi aktualizacjami i lepszą ceną ze sprzedaży gdy będę miał ochotę wymienić GPU.

 

dadulek. na co bezpośrednio wpłynie zmiana z G43 na G45. SLI nie jestem zainteresowany.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...