Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, 

 

Zastosowanie komputera: głównie do pracy pakiet Adobe i w niedlalekiej przyszłości pewnie zaczne coś dłubać z 3d, okazjonalnie jakaś gra

Maksymalna kwota jaką dysponujesz: ok 5000

Których części potrzebujesz?: tylko buda reszte mam

Czy będziesz podkręcać sprzęt? byłoby miło mieć taką możliwość

Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor?: 1920x1200
Specjalne wymagania: 
Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? nie, przesiadka z wysłużonego już lapka

Własna propozycja zestawu: http://www.morele.net/inventory/info/dJJ6IM

 

Jakoś nie specjalnie znam się składaniu komputerów poszperałem troche na różnych forach i coś ze znalezionych tam informacji wybrałem. Zależy mi na wydajnym zestawie w którym praca na kilku aplikacjach jednocześnie nie bedzie problemem. Nie wiem czy karte graficzną którą wybrałem wykorzystam, ewentualnie moge ją zmienić na coś tańszego/słabszego.

Link to post
Share on other sites

Wy*** przedmiot z pozycji siódmej i dołóż tą kwotę do karty, chociażby 7970. I nie zamawiałbym tego na morele, podobno mają problemy z serwisowaniem sprzętu, reklamacją. Prędzej agito, techplanet.

Edytowane przez GreQonE
Bluzgi, opanuj sie na przyszlosc
Link to post
Share on other sites

Wcześniej korzystałem z laptopa a tam o OS nie trzeba sie martwić :P

 

a jeżeli chodzi o ram to co z nim nie tak, zawsze wydawało mi sie ze Kingston ma dobre jakościowo produkty i czy w takim razie http://www.morele.net/pamiec-g-skill-ripjawsx-ddr3-2x8gb-1600mhz-cl9-f3-1600c9d-16gxm-478209/ będzie lepszym wyborem?

Tak Kingston jest dobry jakościowo, jednakże w tej cenie to właśnie bym wziął te G.Skille, to już jest najwyższa półka jeśli chodzi o RAM.

Link to post
Share on other sites

i7 3770K + Macho Black&White

MSi Z77A G45

32GB ddr3 Crucial Ballistix 4x8GB 1600MHZ CL9

MSi gtx670 2GB OC PE

SSD 128GB Plextor M5P

HDD Seagate 1GB DM003

DVD-RW LiteOn iHAS120

PSU BQ L8 630W CM

Buda Fractal R4

razem 5375zł (esc.pl)

 

Modyfikacje odnośnie GPU :

- gtx760 2GB (MSi) / r: 5235zł

- gtx660 Ti 2GB (gigabyte) / r: 5145zł

Link to post
Share on other sites

@Up Ciekawy zestaw. Podoba mi sie opcja z 32 gb ramem z taką iloscią napewno miałbym spory zapas, ale dochodzi jeszcze brak OS jeżeli doliczyć 350 za Win8 bo wcześniej mialem tylko laptopy to przekrocze i tak już zawyżony budżet. Planuje dzisiaj złożyć zamówienie czeka mnie nie lada problem z wybraniem odpowiedniego zestawu  :D

Edytowane przez nicky
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...