Skocz do zawartości

GTX 670 GIGABYTE WF3 GWARANCJA ROK JAK NOWA MALO UZYWANA


Recommended Posts

Do sprzedania prawie nowa karta. Minimalnie używana ze względu na brak czasu. Inni lepiej wykorzystają jej potencjał, dlatego ją sprzedaję z braku czasu . Karta jest bardzo wydajna i pozwoli na uruchomienie wszystkich dostępnych gier w wysokiej rozdzielczości i detalach. Karta jest jeszcze na gwarancji.1 ROK


 


W skład zestawu dodaję wszystko co zapakował producent GIGABYTE. Pudełko i karta w stanie idealnym i w 100% sprawna. zdjęcia  są nizej- pozbawiona jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych czy wad ukrytych. Jeśli ktoś koniecznie chce zdjęcia mogę zrobić i wstawić. Proszę zwrócić uwagę na moją wiarygodność - 


 


Cena: 1150zł + przesyłka kurierska 0zł


 


 


 


 


e-mail: Kulalek@o2.pl


Edytowane przez kulalek
Link to post
Share on other sites

 

 

http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/gigabyte-geforce-gtx760-2gb-ddr5256bit-dvihdmidp-pci-express-veroc,39077.html

 

Na techplanecie 982zł. GTX 760 w dodatku rev 2.0. Na obrazku jest inna ale wiem, że 2.0 bo sam zamówiłem ostatnio i dostałem już nowszą rewizję chłodzenia.

 

Co do autora: phaha.

Link to post
Share on other sites

Czas pokaże.

Olejmy to. Pisałem to już gdzieś dziś. Pan Autor i tak będzie trzymał się swojej wersji (jak już wspomniałem w innym temacie): Paanie, ta 680 wydajniejsza od 4x SLI Tajtanów i to za jakie piniondze, bier Pan póki jest...

Link to post
Share on other sites

Hehe nie ma co wróżyc z fusów każda poprzednia seria kart stanieje gdy wyjdą nowe :-) na ten moment jest jak jest i twoja cena jest wysoka. Sam miałem 670 od gigabyte opylilem ją za podobną cenę lecz przed nową serią. Zejdź trochę z ceny a zobaczysz że szybko ci pójdzie.

Edytowane przez SkyBH
Link to post
Share on other sites

Posłuchaj się nas tym bardziej chcemy ci doradzić oraz pomuc za 1000 już z kosztami wysyłki napewo ci szybko zejdzie :-) koszt wysyłki to 20-25zł.

Edytowane przez SkyBH
Link to post
Share on other sites

1050 z kosztami wysyłki jest jak najbardziej fajną ceną, tak jak mówi SkyBH my tu doradzamy abyś kartę opchnął, nie proponujemy Ci tu czegoś poniżej 1000 złotych więc nie wiem czemu tak się bulwersujesz ;) Ja sam już dużo na forum sprzedałem i wiem jak jest ciężko, a jak tak Ci żal czegoś sprzedać to po co w ogóle sprzedajesz?

Link to post
Share on other sites

Każdy tutaj chcę ci pomóc bo to tutaj udzielamy się aby pomagać, każdy ma swoją wiedzę i uzupełniamy się wzajemnie oraz uczymy. To jak możesz zrób update ceny w swoim pierwszym poście tak aby nowa osoba widziała nową cenę i jedziemy dalej :-D i trzymam kciuki abyś miał oferty kupna.

Edytowane przez SkyBH
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...