Skocz do zawartości

Komputer do gier 1500zł


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Głównie gry.
  • Maksymalna kwota : 1500zł
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nigdy tego nie robiłem, ale myślę że tak. Wszystkie przecież można się nauczyć.
  • Rozdzielczość mojego monitora : 1280 x 1024
  • Specjalne wymagania : Najlepsza wydajność w grach
  • Części z poprzedniego komputera : Monitor, klawiatura, myszka, i może napęd, ale proszę tego nie uwzględniać, jak coś to po prostu go nie kupię. 

 

Link to post
Share on other sites

Dziękuje za szybką odpowiedź. Mam jeszcze takie jedno pytanko. Czy kupując w/w zestaw będę mógł grać we wszystkie nowy  gry na średnich wymaganiach chociaż ? I jeśli tak, to za ile mniej więcej miesięcy/lat musiałbym coś w tym zestawie zacząć wymieniać ?

 

I czy jest to taki przyszłościowy zestaw tzn. nie będzie problemu z późniejszą wymianą jednej/dwóch części ?

Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Nie wiem jak z fpsami ale w tej cenie nie ma wielu opcji a zestaw jest przyszłościowy zwłaszcza jeśli chodzi o płytę główną bo będziesz se mógł kiedyś wtrynić i5 bądź i7 i podkręcić(chipset płyty na to pozwala).

Jak widzisz budżet i tak przekroczyłem ale myślę, że warto bo to kiedyś zaprocentuje w przyszłości.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie polecajcie masowo Z68A-G43 do Ivy! Te płyty mają strasznie kiepski BIOS dla tych CPU, z Majorem żeśmy się 2 dni męczyli i w konsekwencji uwalili mobo. Już chyba lepiej brać B75MA-P45. Ja wiem że chipset i w ogóle, ale jest pewniejsza. 

Link to post
Share on other sites

Ponowie pytanie bo zostało trochę pominięte.


 


A jeszcze pytanie odnośnie procesora. Czy w takim budżecie nie lepiej włożyć Phenom II x4 965 + AsRock 970 Extreme 3/4 lub może Asus M5A97 R2.0? Starczyłoby na lepszą obudowę i/lub kartę graficzną.


Edytowane przez Michas303
Link to post
Share on other sites

Pisałem po różnych forach i napisali mi że coś takiego byłoby wydajniejsze i z możliwością rozbudowy:

 

Procesor: AMD Phenom II X4 965 Black Edit /3.4GHz, 125W, BOX, AM3/ 
Płyta główna: AsRock 970 Extreme4 /AMD 970GX, AM3+/ 
Pamięć RAM: GoodRam 4GB 1333MHz CL9  
Dysk twardy: Seagate 500GB 7200rpm 16MB cache SATA600 Barracuda 7200.12 
Karta graficzna: Club3D Radeon HD7770 1GB DDR5 128bit (1000/4500)  
Obudowa: Cooler Master Elite 370 Black (b/z) 
Zasilacz: Chieftec GPA-450S S8 450W iArena 

 

Co o tym sądzicie ?

Link to post
Share on other sites

@UP

Obudowa : SilentiumPC Brutus M23 Pure Black (bez zasilacza)

W tej samej cenie a posiada 3 wentylatory z opcja na dołożenie kolejnych 3.

Pamięć RAM :Crucial 4GB 1333MHz CL9 Ballistix

Tańsze o 5zł i jedne z częściej polecanych pamięci na tym forum.

reszta ok.

 

Wszystko kompletując na esc.pl. Sądząc po nazwach tamci użytkownicy także korzystali przy doborze  z tego sklepu.

 

Kod na darmowe złożenie i grę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówieniaX98TY2AZ + Far Cry 2 bądź X98TY2AZ + Bioshock Infinite

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ten zestaw będzie wydajniejszy niż intel 4-rdzenie do tego dobry zasilacz z czasem kupisz chłodzenie i podkręcisz procka jeśli ci zabraknie mocy coraz więcej gier potrzebuje więcej jak 2 rdzenie płyta obsługuje procki fx także niema problema jeśli będziesz chciał zmienić na cos mocniejszego

 

Procesor:

AMD Phenom II X4 965 Black Edit /3.4GHz, 125W, BOX, AM3/

379 zł

Płyta główna:

AsRock 970 Extreme3 R2.0 /AMD 970GX, AM3+/

309 zł

Pamięć RAM:

Crucial 4GB 1333MHz CL9 Ballistix

115 zł

Dysk twardy:

Seagate 500GB 7200rpm 16MB cache SATA600 Barracuda 7200.12

199 zł

Karta graficzna:

MSI Radeon HD7770 1GB DDR5 128bit (1000/4500)

379 zł

Obudowa:

SilentiumPC Brutus M23 Pure Black (bez zasilacza)

149 zł

Zasilacz:

Antec VP-PC 500W

155 zł

całość 1685zł

Edytowane przez wojciechpiwo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...