Skocz do zawartości

Recommended Posts

1.Zastosowanie komputera:Gry

2.Maksymalna kwota jaka dysponujesz:2300

3.Ktorych czesci potrzebujesz: Caly komputer

4.Czy bedziesz podkrecac sprzet (raczej nie)

5.Rozdzielczosc monitora: nie posiadam jeszcze

6.Specjalne wymagania (zeby starczyl na chociaz 3 lata)

Inne: Czy mozna na benchamrku wziac cos w ratach ? Na procesor patrze bardziej cos z amd i karte nvidia.

Edytowane przez kela32
Link to post
Share on other sites

Jesteś nowy, ale wzór na takie tematy jest, więc proszę edytować post i napisać go według tego wzoru: http://forum.benchmark.pl/forum-9/announcement-13-jak-poprawnie-za%C5%82o%C5%BCy%C4%87-nowy-temat-wz%C3%B3r/


 

Propozycja ode mnie:

http://www.arest.pl/konfiguracja-694632

 

Dlaczego intel ? 

Nawet ten model i5, w większości gier jest wydajniejszy niż topowy model od AMD, czyli Fx8350 (test)

Na razie dałem 4GB Ram, żebyśmy się zmieścili w budżecie, ale w przyszłości dokupisz sobie drugie 4GB i będzie super.

 

 

 

Czy mozna na benchamrku wziac cos w ratach ?

No mają możliwość zakupu na raty, zresztą jak chyba każdy sklep z sprzętem komputerowym, ale dlaczego o to pytasz? chcesz kupować na benchmarku ?? Ich sklep jest raczej drogi i nieopłacalny, nikt Ci go raczej nie poleci, nawet arest.pl, gdzie złożyłem Ci ten zestaw nie jest najtańszym sklepem, ale ze względu na wygodny konfigurator korzystam z ich strony, zamawiając te części np. w Techplanet.pl, esc.pl czy morele.net prawdopodobnie zaoszczędzisz ok. 100-150 zł.

Proszę pofatygowałem się, te same podzespoły tylko z techplanet i taniej prawie 100zł:

 

MSI B75A-G41

MSI GeForce GTX650TI Boost 2GB

Goodram DDR3 4GB 1600MHz Play

SilentiumPC Brutus 410

SilentiumPC Deus G1 500W

Asus nagrywarka DVD DRW

 

Za tą różnicę cenową możesz wziąć sobie dysk 1TB, raptem 30 zł droższy, a pojemność 2x taka lub kupić od razu 8GB(2x4)RAM

Edytowane przez synn1993
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Propozycja ode mnie :

intel core i5-3350P - 669zł

MSI Z77A-g43 - 339zł

MSI GeForce GTX 660 TI - 769zł

Crucial 4GB 1333MHz CL9 Ballistix 115zł

Antec VP-PC 500W 155zł

SilentiumPC Brutus M23 Pure Black 149zł

Liteon iHAS120 SATA (black) 69zł

Seagate 500GB 7200rpm 16MB cache SATA600 Barracuda 7200.12 - 199zł

 

cena : 2464zł

 

Przekroczyłem budżet ale warto bo otrzymujesz :

 

Wydajny procesor intel i5 + płyta pod OC, które będziesz mógł zrobić w przyszłości gdy dokupisz chłodzenie.

Wydajna karta graficzna jeśli twoim priorytetem są gry to ta karta jest dosyć tania ( jakaś promocja), a zarazem najbardziej wydajna w tej cenie.  4GB ramu, które w przyszłości rozszerzysz o kolejną kość. Dobry markowy zasilacz i polecana w tej cenie wydajna obudowa. Do dyspozycji dostajesz także dysk 500GB.

 

Nie chcesz OC ? wyjdzie taniej, ale uprzedzam na pewno nie lepiej !

 

intel core i5-3350P - 669zł

MSI B75A-G41 - 249zł

MSI GeForce GTX 660 TI - 769zł

Crucial 4GB 1333MHz CL9 Ballistix 115zł

Antec VP-PC 500W 155zł

SilentiumPC Brutus M23 Pure Black 149zł

Liteon iHAS120 SATA (black) 69zł

Seagate 500GB 7200rpm 16MB cache SATA600 Barracuda 7200.12 - 199zł

 razem : 2374

 

Kod na darmowe złożenie i grę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówieniaX98TY2AZ + Far Cry 2 bądź X98TY2AZ + Bioshock Infinite

 

Zestaw trochę lepszy od poprzednika ( przede wszystkim  ze względu na grafikę) ponieważ w innym sklepie.

Jakichś większych różnic nie ma i w esc.pl możesz brać na raty.

Link to post
Share on other sites

Mi osobiście najbardziej odpowiada drugi zestaw Nindix do kwoty ok. 2300 zł z jedną zmianą ja bym wziął jednak cichszy i nowszy napęd LG GH24NS95 SATA (black) no i płytę główną MSI B75A-G43 jest 16 zł droższa ale warto bo ma cztery sloty pamięci, wysokiej klasy komponenty (cewki SFC), solidne radiatory na sekcji zailającej procesor, świetna jakość dźwięku, komplet wyjść obrazu i wyjdzie wtedy 2390 www.esc.pl to będzie chyba najlepsza opcja moim zdaniem poza tym bez zmian.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...