Skocz do zawartości

"Program Skype przestał działać"


Recommended Posts

Witam. Od dawna posiadam problem z Skype'm . Po pewnym czasie rozmowy wyrzuca mi błąd .

 

Podpis problemu:
  Nazwa zdarzenia problemu:    APPCRASH
  Nazwa aplikacji:    Skype.exe
  Wersja aplikacji:    6.2.0.106
  Sygnatura czasowa aplikacji:    5113a7cf
  Nazwa modułu z błędem:    Skype.exe
  Wersja modułu z błędem:    6.2.0.106
  Sygnatura czasowa modułu z błędem:    5113a7cf
  Kod wyjątku:    c0000094
  Przesunięcie wyjątku:    009c868c
  Wersja systemu operacyjnego:    6.1.7601.2.1.0.768.2
  Identyfikator ustawień regionalnych:    1045
  Dodatkowe informacje 1:    0a9e
  Dodatkowe informacje 2:    0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
  Dodatkowe informacje 3:    0a9e
  Dodatkowe informacje 4:    0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:
  http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:
  C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

 

 

Posiadam system Windows 7 Home Premium 64 bit . (Orginalny . Miałem kiedyś podobny temat ale niestety został zamknięty za posiadania pirata :) No więc zakupiłem orginalny system i nadal posiadam ten problem ;/ )

 

Prosze o szybką odpowiedz :) .


Dodam jeszcze że próbowałem :

-Formata

-Reinstalu Sterowników

-Instalacji innych wersji (Możecie podać linki do waszych działających)

-Czyszczenia rejestru

-Reinstalu aktualnej wersji

-Wgrywanie różnego typu fixów.

 

Już naprawde niewiem co mam zrobić ;/

Edytowane przez WawelxD
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

W trybie awaryjnym odinstaluj Skype, usuń ręcznie wszelkie pozostałości po nim 9czyli pozostawione przez deinstalator foldery). Teraz odinstaluj sterowniki karty dźwiękowej - ręcznie, następnie użyj Driver Cleaner / Driver Sweeper do posprzątania pozostałości po nich. Następnie użyj programu CCleaner do oczyszczenia dysku, systemu i rejestru. Zrestartuj peceta, uruchom go w trybie normalnym - zainstaluj najnowszą lub, o ile najnowszą wersję miałeś poprzednio, starszą wersję sterowników Twojej dźwiękówki. Teraz zainstaluj Skype w wersji 6.1.xxx (nie dokonuj jej aktualizacji do najnowszej).

Czasami problemem może być też oprogramowanie lub sterowniki do kamery internetowej - ale tym zajmiemy się, jak wcześniejsze co zaproponowałem nie zadziała.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Proszę bardzo, od tego jestem. :ups:

 

Teraz temat zamykam (skoro rozwiązany) ale jakby co to pisz do mnie lub raportuj to się temat otworzy i myślało dalej, co zrobić aby pomóc.

 

Pozdrawiam. :D

 

 

 

//Temat otworzyłem ponownie bo autor napisał mi na PW, że program znowu mu crash'uje.

Edytowane przez Igorrodz
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

Czasami problemem może być też oprogramowanie lub sterowniki do kamery internetowej - ale tym zajmiemy się, jak wcześniejsze co zaproponowałem nie zadziała.

Przeinstaluj te sterowniki w podobny sposób, jak napisałem wcześniej odnośnie sterowników dźwiękówki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...