Skocz do zawartości

Recommended Posts

Polecam Tracer Skorpion TRJ-114. Kosztuje on niecałe 50 zł, nie jest jakiś wybitny ale gra się na nim bardzo dobrze. Mam go już jakieś 2 lata i wszystkie przyciski nadal działają jedynie troszkę lewa gałka jest wytarta ale nie odczuwa się tego mocno i nie sprawia problemów ze sterowaniem.

Link to post
Share on other sites

dodam jeszcze ze bylem, w komputroniku i mówili ze przejściówki to lipa bo gra nie widzi tego pada jako od xboxa tylko coś tam i najlepszym wyjściem by było kupić od ps3 ale mi to za bardzo do gustu nie podchodzi i cena 150 srednio bo głownie będę go używał do fify ale i do wyścigówek także no nie wiem.czy posłuchać się tych pajaców ze sklepu czy może ktoś używa i śmiga mu elegancko jakiegoś gamepada który sprawdzi się w 100% do moich oczekiwan

Link to post
Share on other sites

Nic lepszego od pada do xboxa pod pc nie kupisz,dwie opcje:

1.przyzwyczajasz się do rozmieszczenia przycisków(żaden problem,mówi to wierny fan ps3 :P)

2.wydajesz 100 zł na jakiś wynalazek i plujesz sobie w brodę :D

Przerobiłem kilka padów i najlepszy jest XBOX CONTROLLER FOR WINDOWS  :peace:,nie baw się tez w żadne przejściówki do pada ps3,próbowałem,same problemy,szkoda miedzi,to samo jeśli chodzi o emulator do dualshocka.

Edytowane przez sting3572
Link to post
Share on other sites

Nic lepszego od pada do xboxa pod pc nie kupisz,dwie opcje:

1.przyzwyczajasz się do rozmieszczenia przycisków(żaden problem,mówi to wierny fan ps3 :P)

2.wydajesz 100 zł na jakiś wynalazek i plujesz sobie w brodę :D

Przerobiłem kilka padów i najlepszy jest XBOX CONTROLLER FOR WINDOWS  :peace:,nie baw się tez w żadne przejściówki do pada ps3,próbowałem,same problemy,szkoda miedzi,to samo jeśli chodzi o emulator do dualshocka.

 

Tyle, że żadna przejściówka na pad od PS3 nie jest potrzebna, ekspercie. Instaluje się MotioninJoy i wszystko elegancko działa, nawet DualShock. 

Ja gram od wielu lat na padach od Sony i wygodniejszego w ręce nie miałem (tak miałem xbox'a, zakończył żywot po pięści swojego mistrza). 

Przejściówka normalnie mi działała (pady z PSX i PS2), nie miałem z nią problemów.

 

Dla mnie pad od xbox'a jest kure*sko niewygodny, od początku kiedy miałem pierwszy PC, czy Konsolę, zawsze pady (podje*ki :D) miały taki rozstaw przycisków i gałek, jak ten pad od PS(X, 2, 3).

Link to post
Share on other sites

Tyle, że żadna przejściówka na pad od PS3 nie jest potrzebna, ekspercie. Instaluje się MotioninJoy i wszystko elegancko działa, nawet DualShock. 

Ja gram od wielu lat na padach od Sony i wygodniejszego w ręce nie miałem (tak miałem xbox'a, zakończył żywot po pięści swojego mistrza). 

Przejściówka normalnie mi działała (pady z PSX i PS2), nie miałem z nią problemów.

 

Dla mnie pad od xbox'a jest kure*sko niewygodny, od początku kiedy miałem pierwszy PC, czy Konsolę, zawsze pady (podje*ki :D) miały taki rozstaw przycisków i gałek, jak ten pad od PS(X, 2, 3).

EXPERCIE ROZUMIESZ TO CO CZYTASZ? :facepalm:

Jeśli wydaje Ci się że dualshock na MotioninJoy działa w 100% tak samo dobrze jak xbox for windows to  :rotfl:.

Edytowane przez sting3572
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...