Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam posiadam kartę graficzną Gainward geforce 9800gtx+ 512mb/ddr3

mam następujący problem. po zainstalowaniu nowych sterowników do grafy (v196.21WQHL) z programu expertoll znikneła mi zakładka performance której można było podkręcać kartę. Moje pytanie jest takie. czy da się to jakoś naprawić? z góry dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

Też mnie to zastanawiało... A powiedz jeszcze DANNY_79 czy ma to wpływ na fabryczny O/C? Bo moja GTX275 jest podkręcona przez producenta. Co prawda i tak używam 196.75 przez wzgląd na poprawioną wydajność w BF:BC2, ale jestem ciekaw. :co:

Link to post
Share on other sites

Też mnie to zastanawiało... A powiedz jeszcze DANNY_79 czy ma to wpływ na fabryczny O/C? Bo moja GTX275 jest podkręcona przez producenta. Co prawda i tak używam 196.75 przez wzgląd na poprawioną wydajność w BF:BC2, ale jestem ciekaw. :co:

uważaj na tą wersje sterowników bo słyszałem że potrafią zupełnie zatrzymać wiatrak bądź go zwolnic i spalić grafikę

 

Mam pytanko. Nie da się tego ominąć jakoś? czy tylko inna wersja sterowników pomorze ?

Link to post
Share on other sites

uważaj na tą wersje sterowników bo słyszałem że potrafią zupełnie zatrzymać wiatrak bądź go zwolnic i spalić grafikę

Wiem o tym - u mnie to nie występuje (słuchałem bardzo wnikliwie w trakcie gry).:co: Z tego co czytałem, jest to przypadłość starszych kart i to do tego TEORETYCZNA. Przypuszczam, że zanim spali sie karta najpierw doświadczy się kupy innych ciekawych efektów (gwałtowny spadek fps, atrefakty na ekranie, BSOD i inne zwiechy). :D

 

P.S. Ma ktoś może te stery w wersji 64 bit pod vista/win7? Bo zdążyłem tylko xp, 32 bit sciągnąć zanim nvidia je zdjela ze strony. Jesli ktoś jest chętny się podzielić to PW plz.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Tak, ja działam na sterach 75 pod x64 (server 2003 r2). Nie mam absolutnie żadnych problemów. Co ciekawe, to wreszcie też jest w 100% (no może 99%) poprawna obsługa akceleracji sprzętowej flash player 10.1 b3

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...