Skocz do zawartości

Chłodzenie wodne Pomocy :P


Recommended Posts

Witam wszystkich

 

Wiec tak witam. Chcialbym zamontowac u siebie w PC wodne chłodzenie i do was z prośbą czy ktoś by pomogł oszacowac ile takie cos moze kosztowac jakie bloki itp itp itp. Dokladnie chce schlodzic caly moj czyli

 

Procek Phenom II X6 1100T na sockecie AM3+

2 chipsety na mojej plycie glownej Asus Crosshair IV Formula

2 Karty Graficzne Sapphire Radeon 6970 polaczone w crosshair. sa to bodajze Rev 2 wstawie ich zdjecie

 

397680_470365212998611_434856481_n.jpg

Do tego offcours poma chlodnice zlaczki itp. Dlatego sie do was zgłaszam bo sam nie wiem co i jak :)

Link to post
Share on other sites

Juz to przerabialem dla innych ten PC kosztuje 15 zl dla mnie jest oczkiem w glowie. Budzet niegra roli. Interesuje mnie dosc mocno zeby takze plyta glowna byla chlodzona ciecza poniewaz mam dosyc mocno podkrecone mostki.


Ale z tym chlodzeniem plyty glownej moze byc problem bo nie widze by byly robione bloki pod IV Crosshair. Jedynie widze pod V Crosshair.


Chłodzenie będzie kosztować kilka razy tyle ile ten obecny komp...

 I jezeli masz tak dalej pisac to lepiej nie pisz nic wcale nie zablysles ani nic. Wiec chlodzenie moze kosztowac i do 3k. i tak i tak je zaloze.

Link to post
Share on other sites

Powiem tak nie pytalem sie czy oplaca mi sie to zrobic. Tylko ZE CHCE ZALOZYC wodne chlodzenie. Spie na forisie. I chce zalozyc chlodzenie wodne. Widac innym to przeszkadza.. Wiec mnie stac. A rozbudowywac kompa nie potrzebuje bo starcza mi na moje zachcianki. Jakbym chcial wymeinic to nie pytal bym sie nawet nie pytal. Ale widac ludzie maja problem z czytaniem,

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wiec mnie stac.

Skoro Cię stać...

Pomijam już fakt, że nawet nie ma info jaka buda i modele karty (suche 6970 sapphire nie jest zbyt dokładne) więc masz super hiper wypaśny zestaw i bez żadnego oszczędzania. Odpowiedni do tak potężnej maszyny

Edytowane przez natsu
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...