Skocz do zawartości

Oryginalna płyta nie działa - POMOC


Recommended Posts

Witam! :) kupiłem w tamtym tygodniu gre Medal Od Honor Warfighter za 56zł, wszystko super cieszyłem sie ze zagram , jako ze pracuje poza krajem zabrałem płyte do siebie do Anglii tam gdzie mam swój PC. wszystko fajnie zaczynam instalacje a tu PROBLEM przy 25% instalacji po prostu staje i wyskakuję bład sektora (nienaprawialny ) ... próbowałem zrobić obraz płyty ale tez sie nie da... skopiować na dysk tym bardziej... co mam teraz zrobic? po to kupiłem gre z płyta by nie czekac ( jak teraz pisze 21h by pobrac gre z serwerów EA... )

Link to post
Share on other sites

Jeżeli kupowałeś w sklepie to poproś o wymianę, jeżeli od osoby prywatnej to lipa.

Ja tak miałem z Postal 2 z jakieś gazetki z grami. Napisałem do nich i wysłałem im to, trochę czekałem ale przysłali nowy CD.

Edytowane przez Banjo
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

jak napiszesz to EA to pewnie będą zdziwieni że ktoś używa jeszcze płyt ;) i jak mam być szczery to raczej te płyty nie są sprawdzane, często zdarza mi się że płyty z grami, czy też płyty z czasopism są nieczytelne lub bardzo trudno czytelne, jednakże te same płyty na innych czytnikach ruszają bez problemu ;)

no ale tak serio, MoH jest przecież na Originie i tam go zapewne już zarejestrowałeś, więc w czym jest problem aby zwyczajnie go ściągnąć?

Edytowane przez makabrax
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

tak testowałem na 3 rożnych napędach..

I nie działało czy działało? Jak nie to pozostaje CI albo oddać płytę do sklepu i prosić o jej wymianę albo pobrać oryginalną wersję gry z serwerów. Innej rady nie ma.
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...