Skocz do zawartości

Laptop do 2000 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez mnich01,

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów. Poszukuje laptopa do firmy. Sprzęt będzie głównie używany do programów więc musi być dość szybki i wydajny, oczywiście adekwatnie do ceny.


 


1) Kwota przeznaczona na zakup: 2000zl


2) Rozmiar matrycy : ~15.6 cali


3) Główne zastosowanie : Praca przy użyciu różnych programów np. do księgowości czy kosztorysowania,Multimedia, oglądanie filmów, przeglądanie internetu, czasem gry(oczywiście nie najnowsze tytuły)


4) Miejsce użytkowania : 40% w domu, 40% w firmie, 20% na świeżym powietrzu


5) Wymagania specjalne:  Matowa matryca, solidna obudowa,dość dobra bateria


6) Osobiste preferencje : zależy mi na szybkości, wydajności i solidności sprzętu.


7) Własna propozycja : brak czekam na Wasze sugestie


 


Z góry dziękuje za wszystkie propozycje


Link to post
Share on other sites

Sprzęt musi być z oryginalnym systemem Windows, na pewno nie Vista, bo właśnie dla tego muszę zmienić laptopa, gdyż mam tego systemu dość , bo już 3 razy mi się wysypał. Między innymi dlatego zdecydowałem się na zakup troszkę szybszego i nowszego laptopa.

Mam na stacjonarnym komputerze Windows 7 i uważam że jest bardziej bezawaryjny. 

 

Gry są drugorzędną sprawą. Laptop nie jest kupowany do gier tylko do pracy i to będzie jego głównym zadaniem. Mam dość dobrą stacjonarkę i tam sobie pogram w najnowsze tytuły. Nie oznacza to jednak że na urządzeniu nie chciałbym czasem pograć w jakieś starsze tytuły. Wiem że za 2000 zł demona prędkości nie kupię i raczej nie pogram w Skyrima czy BF3.

 

Czasem zarzucę sobie film FHD i podłącze pod telewizor, czasem jakaś starsza gierka dla zabicia czasu( w pracy czasem też się nudzę:P   ).

Link to post
Share on other sites

OEm jest teżten wgrany przez producenta laptopa. Tobie chodzi żeby mieć go na płytce ta?

Masz za mały budżet by dostać jakąs ponad przeciętnie solidną obudowę. . Najtaniej wychodzi win8 preinstalowany bo lapka z win8 preinstalowanym dostaniesz nawet z grafika, która uciągnie skyrima na medium.

No ale zostańmy przy twoim wymaganym win7

Samsung Ativ book z i3 z win7 na płytce

 

Lenovo b590 z i3 +dokupujesz do tego system za 350 zł

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...