Skocz do zawartości

Recommended Posts

Potrzebuję myszkę za około 50zł, musi być komfortowa w użytkowaniu. Dla osoby praworęcznej. Zastanawia mnie Microsoft Comfort Mouse 3000. Używana będzie do przeglądania stron internetowych, grania w World of Tanks (tylko, bo to myszka dla wujka) i innych podstawowych czynności.

Link to post
Share on other sites

Wujek gra często, ale w gre World of Tanks, więc ważne żeby myszka płynnie "chodziła".


A jak z myszkami bezprzewodowymi?


Kilka osób miało problemy z 2-3 klikiem w tej myszce (x-luca). Czy to często występuje?

Edytowane przez Griken
Link to post
Share on other sites

Chyba nigdy nie miałeś w rękach dobrej myszki skoro polecasz v-tracki - to są budżetowe sensory pakowane do myszek po 10-20 zł. Jedyną ( co jest trochę smutne, bo rynek jest największy w tym przedziale ) godną polecenia myszką do 50 zł jest Zalman ZM M300.

Link to post
Share on other sites

Sam mam v track i ludzie ale wy się dajecie robić...

Przeglądajcie fora zauważcie tam ze ludzie hejtuja v track i ludzi eproszą o modele z avago (v track to pixart) i dostaja z v trackiem i co? i to że ich nie oddają bo są ok..

Dam przykład dlaczego może tak być: Może jakiś duży sprzedawac zakupił np : 200 tyś myszek z avago  i nagle weszły myszki z pixartem i ten prducent puścił plotke lub opłacił ludzi aby hejtowlai pixarta i zachwalali avago.. (dla mnie nie ma różnicy pomiędzy avago i pixartem)

Wracając do tematu  to Zalman zm300 jest nawet pożądną myszką ;)

Link to post
Share on other sites

Nie widzę sensu brać ani jednej z tych myszek, gdyż mają ten sam sensor co zalman, który jest tańszy i lepiej wyprofilowany :/

 

Osobiście celowałbym :

 

Nowa : Razer Salmosa ( 65 zł na ebayu z darmową wysyłką do Polski )

Używana : http://allegro.pl/lgenda-razer-diamondback-w-wersji-chameleon-i3467897664.html

 

Sam byłem ostatnio w sytuacji podbramkowej i udało mi się kupić sidewinder x3 za 15 zł, gdyż na mysz od team scorpion się chyba nie doczekam, warto sprawdzać używki ( niedawno g5 za 40 zł ) :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...