Skocz do zawartości

Corsair Carbide 500R vs Thermaltake Overseer RX- I


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez walker,

Recommended Posts

Pomimo iż buda od Thermaltake na rynku jest droższa od 500R i tak wybrałbym obudowę Corsair'a, ta ma wszystko czego potrzeba, jest dobrze ofiltrowana, ma fabryczny wentyl 200mm na boku (dosyć istotna sprawa przy SLI), a dodatkowo ma możliwość zainstalowania aż 10 wentylatorów, jest lepiej wykonana od Overseer'a, no i ten dyskusyjny design Thermaltake...

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Witam

 

Chciałbym kupić obudowę Corsair Carbide 500R i zasilacz be quiet! Pure Power L8 630W. Zastanawia mnie jaka musi być minimalna długość kabla P8 (CPU) prowadzonego za płytą główną, aby dosięgnąć złącze. Podany wyżej zasilacz ma ten kabel długości 45 cm.

 

Pozdrawiam

Mam ten sam zasilacz i obudowę Lancool K58,która nie odbiega specjalnie wymiarami od 500-tki a  kabel P8 jest wystarczająco długi zeby poporowadzić go za tacką

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Jako posiadacz 500R (i kiedyś 400R) stwierdzam, że 45cm to zbyt mało na poprowadzenie kabla od zasilacza poprzez dolny i górny otwór.

W swoim ZT650 (60cm)  przy obecnej płycie (wtyczka 8pin bardzo blisko otworu) mam trochę luzu, Tt S-SE 530 (55cm) też zdołał dostać.

Odległość między dolnym przepustem, a otworem na górze wynosi niecałe 40cm:

http://img209.imageshack.us/img209/5233/nh73.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...