Skocz do zawartości

Porównanie Creative SB Tactic 3D Alpha vs EASY-TOUCH ET-9205 DENDROID


Recommended Posts

Witam otóż kupuje w poniedziałek słuchawki do 170 zł i po przejrzeniu ofert rynkowych wytypowałem 2 produkty 

EASY-TOUCH ET-9205 DENDROID

Creative SB Tactic 3D Alpha

 

i mam takie pytanie które lepiej się sprawdzą w grach i muzyce albo macie jeszcze jakieś słuchawki które są lepsze od tych dwóch wytypowanych z góry dziękuje za pomoc w moim dylemacie ;d

 

P.S  do gier typu battlefield,call of duty

Edytowane przez normalgame
Link to post
Share on other sites

Weź CAL i tyle :) Żadne 5.1 itd nie dadzą dobrego naturalnego dźwięku a jakość CAL jest dla mnie co najmniej zadowalająca:)  Jeszcze tonsile sd 501 są dobre ale już stare ( ale grają bardzo ładnie! basy stonowane ale np tonsile 426a dają radę również. Tak czy inaczej po przesiadce na CAL więcej mi nie trzeba a głuchy nie jestem...

Z resztą dobrze jakbyś miał możliwość odsłuchu kilku modeli. Wybrałbyś takie których parametry i brwa Tobie odpowiada. W tej cenie CAL to chyba rozsądny wybór.

Edytowane przez RafiXll
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To nie słuchawki tylko kupa w ładnym opakowaniu...

Przejrzyj poprzednie tematy w tym dziale.

czyli EasyTouch odpadają pozostają Creativy SB i wasze propozycje ale co do creativów nikt się nie wypowiedział ;d

a tak przy okazji moje aktualne słuchawki sh hd201 tyle że pies mi je pogryzł i mikrofonu nie posiadały ;p

Weź CAL i tyle :) Żadne 5.1 itd nie dadzą dobrego naturalnego dźwięku a jakość CAL jest dla mnie co najmniej zadowalająca:)  Jeszcze tonsile sd 501 są dobre ale już stare ( ale grają bardzo ładnie! basy stonowane ale np tonsile 426a dają radę również. Tak czy inaczej po przesiadce na CAL więcej mi nie trzeba a głuchy nie jestem...

Z resztą dobrze jakbyś miał możliwość odsłuchu kilku modeli. Wybrałbyś takie których parametry i brwa Tobie odpowiada. W tej cenie CAL to chyba rozsądny wybór.

widzę opinie o tonsilu ale w sklepach internetowych brak dostępności ;( a produkt zamawiam w poniedziałek

Edytowane przez normalgame
Link to post
Share on other sites
czyli EasyTouch odpadają pozostają Creativy SB i wasze propozycje ale co do creativów nikt się nie wypowiedział ;d

Jak to? Przecież napisałem, że to kupa w ładnym opakowaniu... 

Będą grać gorzej od twoich "Shennheiser'ów" (popraw nazwę, bo nie ma takich słuchawek) i szansa, że się rozsypią po pół roku użytkowania jest bardzo duża.

 

Mając w tej chwili na sobie Creativy, mogę śmiało powiedzieć - świetne słuchawki

Twierdzisz, że są świetne...

Jakieś dowody na poparcie tej tezy? Robiłeś odsłuch jakichś innych słuchawek typu CAL, jakichś luxów?

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jak to? Przecież napisałem, że to kupa w ładnym opakowaniu... 

Będą grać gorzej od twoich "Shennheiser'ów" (popraw nazwę, bo nie ma takich słuchawek) i szansa, że się rozsypią po pół roku użytkowania jest bardzo duża.

 

Twierdzisz, że są świetne...

Jakieś dowody na poparcie tej tezy? Robiłeś odsłuch jakichś innych słuchawek typu CAL, jakichś luxów?

a twoim zdaniem jakie słuchawki do 170 zł są najlepszym wyborem ?

Link to post
Share on other sites

Powiem ci tak jak masz kupić bubla to lepiej poczekaj i dozbieraj trochę chociaż do tych Rage od 240zł można kupić wiec niewiele dołożysz

Może byś podał jakieś argumenty dlaczego te słuchawki są dobrym wyborem liczę na takie komentarze

Weź CAL i tyle :) Żadne 5.1 itd nie dadzą dobrego naturalnego dźwięku a jakość CAL jest dla mnie co najmniej zadowalająca:)  Jeszcze tonsile sd 501 są dobre ale już stare ( ale grają bardzo ładnie! basy stonowane ale np tonsile 426a dają radę również. Tak czy inaczej po przesiadce na CAL więcej mi nie trzeba a głuchy nie jestem...

Z resztą dobrze jakbyś miał możliwość odsłuchu kilku modeli. Wybrałbyś takie których parametry i brwa Tobie odpowiada. W tej cenie CAL to chyba rozsądny wybór.

i pytanie dla ciebie czy CAL dobrze się spisują w przypadku gier ? Każda recenzja mówi że przy muzyce są genialne a ja oprócz muzyki chcę też słuchawki dobrze sprawdzające się w grach.

Edytowane przez normalgame
Link to post
Share on other sites
EASY-TOUCH ET-9205 DENDROID i Creative SB Tactic 3D Alpha i mam takie pytanie które lepiej się sprawdzą w grach i muzyce albo macie jeszcze jakieś słuchawki które są lepsze od tych dwóch wytypowanych z góry dziękuje za pomoc w moim dylemacie ;d

Najlepiej w grach sprawdzą się zwykłe słuchawek stereofoniczne. Maja tez one przeważnie bardziej dokładniejsze pozycjonowanie, nie brzmią tak sztucznie jak wszelkiej maści Creativy (oprócz CAL) Ze względu na brak formacji dot. brzmienia oraz budowy słuchawek ciężko jest coś polecić.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...