Skocz do zawartości

Monitor 23-24" [600zl]


Recommended Posts

Witam, 

 

Szukam drugiego monitora do pc'ta, który także posłuży jako ekran do konsoli, dlatego zależy mi na tym, żeby monitorek miał wbudowane głośniki (oczywiście jeżeli są takie modele w tej cenie i są sensowne)

Jeżeli chodzi o moje propozycje, to raczej takowych nie ma, bo nie potrafię znaleźć niczego przyzwoitego.

 

Liczę na waszą pomoc :)

 

EDIT: Oczywiście HDMI miło widziane zwłaszcza gdyby monitor miał głośniki...

Edytowane przez HertzPL
Link to post
Share on other sites

Napisz na jakim monitorze do tej pory "działasz" i jakie masz wymagania chociaż względem tego nowego... (poza tymi głośnikami)

 

Napisz w jakich proporcjach będzie monitor wykorzystywany(np. 50gry/30filmy/20internet mniej wiecej), w jakich warunkach oświetleniowych będziesz korzystał z monitora. Napisz jak jesteś wrażliwy na np. smużenie, oraz czy potrzebujesz bardzo szerokich kątów czy też zadowolisz się trochę mniejszymi.

Edytowane przez gregotsw
Link to post
Share on other sites

Teraz mam U2312hm... Z moni jestem zadowolony, jedynie moglby swiecic jasniej... Zastanawialem sie czy nie chce jakiekiejs szybszej reakcji matrycy, a tak to jestem poki co otwarty na propozycje... Jezeli mialby nie miec glosnikow to chociaz jack audio 3.5mm

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc, to na Twoim miejscu kupiłbym drugiego takiego Della jeśli jesteś z niego zadowolony... Te wbudowane głośniki to straszny piach i lepiej już kupić tanie stereo za 70zł i podłączyć bezpośrednio do konsoli.

 

Tylko wtedy naginasz sporo budżet już, ale nic ciekawego taniej nie dostaniesz.... Ewentualnie... no właśnie nie ma za bardzo opcji, bo każda będzie gorsza niż ten dell którego masz...

 

Albo AMVA i Benq GW2460HM, ale tutaj maksymalna jasność będzie na pewno niższa niż w tym Dellu, za to ma głośniki i złącza audio... Bardziej sprawdzi się od della przy wieczornym graniu/pracy ale skoro Tobie jasność IPS'a nie przeszkadza to nie wiem czy ten Benq ma jakieś zalety... Na pewno ma lepszą czerń i kontrast. Smużenie podobne. Kąty także porównywalne, może odrobinę mniejsze.

 

Edit down:

"Szukam drugiego monitora do pc'ta"

Edytowane przez gregotsw
Link to post
Share on other sites

Dostawic drugi... Poczatkowo chcialem miec 2 delle, ale teraz pomyslalem, ze moznaby cos zakupic co mialoby hdmi, mniejsze smuzenie i glosniki, zeby sie nie bawic w dodatkowe glosniki. W prawdzie mam glosniki 5.1 do pcta, ale nie chce ich przepinac co chwile, a 2 zestawy glosnikow na biurku to przesada i jest to malo estetyczne...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Robson, w takim razie zaproponuj jakis monitorek do 600zl z hdmi i jackiem 3.5mm :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Normalgame, ten moni jest tft, wiec nie wiem czy spelnia on moje oczekiwania...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Tamten benq za 699 to zwykła TN'ka. Dzisiaj wybieranie TN to albo tylko jeśli ktoś naprawdę nie ma kasy, albo jest zapalonym graczem i nie zwraca sobie uwagi na kiepski kontrast, kolory, kąty, a liczy się tylko szybka matryca i brak smużenia.

 

GW2460HM jest zdecydowanie lepszy wg mnie, zwłaszcza gdy postawisz go obok swojego della... bo obraz w TN wyglądałby jak na monitorze z innej epoki.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...