Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siema. To znowu ja autor tematu;p 
Odświeżam temat.

Wymagania BF4 są już znane więć będziemy mogli już coś zdziałać. Wiem, że na mojej 550 pogram na minimalnych, ale chciałbym jednak kupić teraz kartę i mieć ją na co najmniej następne 3 lata.

Sytuacja mi się trochę zmieniła i co za tym idzie zmniejszył budżet.

Tak jak pisałem mam:

Inter Core I5-3470 CPU @ 3.20GHZ 

6GB RAM

Płytę Główną GIGABATE GA-B75M-D3V

Teraz aktualny budżet:

Karta graficzna: do 1700zł(w ,,ostatecznej ostateczności" może wyskrobałbym coś więcej.)

Zasilacz: do 300zł

Inne: Jeśli nie byłyby konieczne to chciałbym ich po prostu nie kupować ze względu an wyżej wspomnianą sytuację.

Co do karty graficznej to prosiłbym o podawanie dokładnych modeli(najlepiej z linkami;p) oraz fajnie by było gdybyście podawli zasilacze do nich.

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

Osobiście się nie znam aż tak dobrze ale od kilkunastu dni wałkuje tematy Grafik też pod BF4 będe skłądać sprzęt bazowo do 5k ale znając życie skończę za 2 miesiące z budżetem 8k heh.

 

Ogólnie możesz chyba brać NV GF GTX770 za ~1300zł i będzie dobrze.Potem już pułap min 1850zł i tam masz Radeona R9 290 dokładasz koeljne 2-3 stówencje i masz GTX 780 lub R9 290X czyli już prawie że szczyt :).

 

Osobiście chyba sam skończę na GTX 770 za 1300zł - lepiej za 2 lata sprzedać tą kartę i dołożyć znowu do grafiki i wymienić znów na wysoki choć nie najwyższy model...lub zrobić SLI czyli dokupić znów GTX 770.Pozdrawiam i będę się przyglądać co Ci wybiorą :)

Edytowane przez ostry.77
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...