Skocz do zawartości

Telefon do 800zł a najlepiej taniej.


Recommended Posts

Siemka... Ciężko ze zdobyciem 800zł na LG L9 więc  pomyślałem o alternatywach.

Widziałem, że ZTE Z970 nie jest taki zły, a w dodatku tani ale także Alcatel On Touch Idol - bardzo podobny do LG L9, też dwa rdzenie po 1GHz, 1gb ramu i 4,7''.
Co o nim sądzicie? Czy lepiej dopłacić do LG L9, czy może dalej czegoś szukać? Najlepiej jakbym się wyrobił do 700zł. W grę wchodzą tylko nowe telefony.

Czego oczekuje od telefonu? Dużego ekranu, odtwarzania filmów HD czy dobra wydajność (czasami pograć w gry na poziomie gta III czy VC przynajmniej na minimalnych :P )

Link to post
Share on other sites

Nie kupie nówki za 700 - 750zł, za 750zł są z salonu orange, a więc z simlockiem :/

Kupisz spokojnie, a nawet jak kupisz z simlockiem, to na ebay są za 1,5 dolara kody do odblokowania simlocka. Te bez simlocka schodzą szybko, dlatego musisz często zaglądać na Allegro.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/nowy-fabrycznie-lg-l9-komplet-b-s-gwarancja-sklep-i3442362128.html

Gwarancja producenta od 22/06/13. Czyli, że co? W razie czego muszę odsyłać do serwisu LG, tak?

 

Jeżeli kupie telefon z salonu, to mogę go oddać na gwarancję w dowolnym salonie tak? :P

 

 

Edit: Chodziło mi o v970

 

 

Telefon zamówiony jednak wyrwałem za 750zł L9 z tmobile ;p

Edytowane przez KtosCos
Link to post
Share on other sites

 

 

Czyli, że co? W razie czego muszę odsyłać do serwisu LG, tak?
 Tak, wypełniasz specjalny formularz na stronie LG i przyjeżdża kurier po telefon.

 

 

Jeżeli kupie telefon z salonu, to mogę go oddać na gwarancję w dowolnym salonie tak?
Dowolnym salonie danego operatora, w Twoim przypadku Tmobile. 

IMO trochę przepłaciłeś bo za 750zł można by dorwać nieco lepszy sprzęt. Sam mam L9tkę ale kupiłem używaną za 620zł i uważam że mniej więcej tyle jest warta :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak z ciekawości zapytam, jaki lepszy telefon za 750 zł można kupić ? Sam w tym tygodniu kupiłem za 750 zł L9 i jedyną alternatywą (nie koniecznie lepszą) jaką znalazłem była Xperia L, ale nieczęsto pojawiały się w tej cenie, a jak już były, to z niepełnym opisem i zanim dostałem od sprzedawcy odpowiedź na moje pytania, to telefon ktoś już kupił. Oczywiście mowa o nowym sprzęcie.

Edytowane przez ehhhm
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wiem, że można by złapać lepszy sprzęt, ale używany. Ja niestety teraz do używanych telefonów nie podchodzę. Nowe, to nowe :P

Chociaż już brałem pod uwagę i używane, no jak ładna sztuka i cena niska, to brak wysyłki za pobraniem. Niestety z przedpłatą bym się nie wyrobił, bo telefon chce mieć najpóźniej w czwartek.

 

 

A tak przy okazji, może ktoś widział fajny pokrowiec do L9?

Coś w ten deseń: http://nokautimg1.pl/p-d4-52-d452605e62c2ddfb34c67fec58882f81500x500/konkis-pouch-wsuwka-dedykowana-do-lg-l9-p760.jpg

tylko bardziej "szmaciane" i czarne + taki języczek do wyciągania telefonu :P

 

 

edit: http://allegro.pl/etui-pokrowiec-wsuwka-lg-l5-l7-l9-folia-i3388466227.html

 

dosyć podobne, tylko szmaciane i ten języczek był bardziej dyskretny :P


Jeszcze jedno pytanie. Ponieważ ten telefon będzie miał brandowany system tmobile, wolałbym czystego androida. Idzie jakoś wgrać nowy system, ale bez utraty gwarancji?

Edytowane przez KtosCos
Link to post
Share on other sites

Nie kupie nówki za 700 - 750zł, za 750zł są z salonu orange, a więc z simlockiem :/

Napisz do kogoś kto ma telefon na waznej umowie z Orange niech idzie i ściagnie simlocka.Płaci wtedy chyba 39zł podczas umowy i zostaje on ściągnięty.

 

Z innej parafii - inaczej jest po zakończeniu umowy nawet z aneksem przedłużającym  - po 2 latach od zakupu telefonu w abonamencie czy mixie itp. operator gdy zakłada Simlocka jest zmuszony go ściągnąć wg prawa - może się to komuś przyda.Przetestowane w kilku przypadkach w PL i za granicą.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W playu gdy jeszcze zakładali simlocki (to były pierwsze ur. play w PL) miałem k800i, po zakończeniu umowy chciałem aby mi ściągnęli simlocka, to kodem pani nie mogła ale zaproponowała wysłanie telefonu do serwisu. Jednak bardziej się opłacało, po znajomości w komisie za 10zł niż czekać 2 tygodnie :P

 

Ale teraz tylko orange stosuje głupkowate simlocki... Jednak teraz mnie martwi brandowany system tmobile. System jak system, bardziej chodzi o aktualizacje itp.

Jak wgrać niebrandowany system oraz czy wiąże się to z utratą gwarancji? Czy może da się wgrać niebrandowany system, a w razie czego można wgrać ten oryginalny?
Lub, czy jak wgram czystego androida, to posiadam dalej gwarancję ale tylko producenta? :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...