Skocz do zawartości

Crysis i core i5 750 2.66


Recommended Posts

Nie dawno kupiłem nowy komp , i5 750 , msi p55cd53 , 4gb ram 2x2gb 1600mhz gtx 275 zasilacz ocz ,

przetestowalem juz far crya 2 , battlefield bad company , avatar i działaja bardzo dobrze testuje tez crysisa który tez chodzi fajnie ale czasem wystepują lekkie ściecia ;/ fps wysoki srednio 38-43 ogólnie plynna gra ale czasami występuja te lekkie przyciecia , nawet fraps ich nie wykrywa bo fps podczas tego sciecia nie spada! i teraz mam pytanie czy to moze byc wina systemu? bo siedze na xp 32bit a moze na win7 64bit bedzie lepiej?

czy moze jest to wina pamieci ktore chodza mi na 1066mhz a powinny na 1600mhz tak tylke tylko ze plyta głowna obsługuje takie czestotliwosci tylko jak sie podkreci proca , no i ostatnie co mi przychodzi na mysl to oc proca? 2.66 to moze za maly zegar na crysisa w high detalach z aax2 i rozdz. 1680x1050?

Link to post
Share on other sites

System zainstaluj tak czy inaczej inny, gdyż obecny nie wykorzystuje w pełni potencjału drzemiącego w Twoim komputerze. Windows 7 (najlepiej Home Premium) 64-bit. Bardzo możliwe, że wtedy problemy znikną.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...