Skocz do zawartości

G700 czy Razer Naga 2012 MMO Expert


Recommended Posts

Witam, otóż dzisiaj zamawiam akcesoria do komputera wraz z nim i dziś rano, kiedy właściwie wczoraj byłem zdecydowany na g700 znalazłem myszkę:

  Razer Naga 2012 MMO Expert

 

Jest tańsza, bo kosztuje 300zł, a ta z 2013 jest za 500zł. To co mnie w niej interesuje to 12 przycisków. Logitech G700 też ma ich nawet sporo. Więc pytanie którą brać ?

 

Podkładkę znalazłem taką: Podkładka Razer Goliathus Omega Speed Fragged Edition 

 

jak coś tańszego wystarczy to pisać. 

 

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Wiesz o tym, że G700 jest bezprzewodowa?

Jak chcesz coś do MMO to chyba najlepszą opcją będzie Logitech G600

Jest podobna do Razer'a, ale ma lepsze opinie i według mnie jest o wiele ładniejsza.


Jeśli chodzi o podkładkę to weź coś plastikowego (szmaciane o wiele lepsze są do myszek optycznych)

Link to post
Share on other sites

Ta G600 kompletnie mi się nie podoba i widzę, że jest pod duże łapy. Prawdopodobnie wezmę Razer Naga Molten, pod kolor świecącej na czerwono klawiatury. Tylko chyba nie ma zmiennych gripów w Molten a w Naga są, ale trudno.


Pytanie czy po prostu się opłaca :D

Link to post
Share on other sites

 

 

Wiesz o tym, że G700 jest bezprzewodowa

 

A czy ty wiesz że G700 jest przewodowa\bezprzewodowa ? Wystarczy podpiąć pod nią kabel i już mamy myszkę przewodową.

 

Co do pytania autora to ja bym wybrał G700 jest to naprawdę bardzo dobra myszka na temat tych razerów niewiele wiem, natomiast wiem jedno są paskudne. A tak w ogóle po co ci tyle przycisków?

Link to post
Share on other sites

Do skilli w np. wowie, czy używania w "lolu" do zmiany broni w bf3 np. 1 główna, 2 pistol, 3 apteczka itd.  

 

Te przyciski znajdują zastosowanie w przeróżnych grach i wiele ułatwiają ;)

 

Dlaczego sądzisz, że razery są paskudne ? Jakaś argumentacja ?

Ogólnie opinie mają bardzo dobre, ślizgacze jak się zetrą to są dostępne w przystępnej cenie 20zł jak patrzyłem. 

 

Dodatkowo jeszcze ten wygląd nagi molten jest po prostu bajeczny http://www.morele.net/razer-naga-molten-358922/ do tego klawiaturka sidewinder x4 i mmm :D

 

Tylko zastanawiam się nad podkładką jeszcze. (materiałowa ew. hybrydowa) bo do gier to i tak więcej jak 1600dpi to mi nie będzie potrzebne.


Co do podkładki to ta wydaje się w porządku i też jest duża http://www.morele.net/podkladka-razer-goliathus-omega-speed-fragged-edition-315550/

Edytowane przez eQuware
Link to post
Share on other sites
Do skilli w np. wowie, czy używania w "lolu" do zmiany broni w bf3 np. 1 główna, 2 pistol, 3 apteczka itd.

 

Ja posiadam G700 i w zupełności wystarczy posiada wszystkie przyciski programowalne i w grach mi w zupełności wystarcza i raczej aż tyle przycisków nie jest mi potrzebne co posiadają te razery co pokazałeś a wydaje mi się że raczej by utrudniały rozgrywkę. Dwanaście przycisków pod kciukiem to moim zdaniem przesada

 

 

 

Dlaczego sądzisz, że razery są paskudne ? Jakaś argumentacja ? 

 

Tutaj raczej mi chodziło o wygląd tej mychy z dwunastoma przyciskami. Oczywiście o gustach się nie dyskutuje i to jest tylko moje zdanie.

Edytowane przez Faflucy
Link to post
Share on other sites

Razery nie są paskudne z wyglądu, ale paskudnie szybko się psują z powodu badziewnego wykonania.

Deathadder i abbysus dają jeszcze rade. Kupowanie takiej nagi jest w takim razie strasznie nieopłacalnym zakupem, dałbym za to góra 100zł.

Link to post
Share on other sites

Znam ludzi którzy mają tę myszkę ponad rok na jednym ślizgaczu i zachwalają nagi. Jednej z dwóch osób które znam odkleiła się z prawej strony scrolla nalepka, ale po zerwaniu działa jak należy. Poza tym jest 24 miesięczna gwarancja wewnętrzna na przyzwoitych warunkach ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...