Skocz do zawartości

Mysz do 300zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez eQuware,

Recommended Posts

Witam,

 

Otóż planuję zakupić myszkę jakąś głównie do grania w przeróżne gatunki gier począwszy na strategiach a kończąc na fpsach i mmo. Myszkę trzymam chwytem generalnie palm grip, natomiast hybryduje bardzo często i czasem się zdarzy claw albo finger, ale to bardzo rzadko.

 

Znalazłem dwie interesujące mnie myszki mianowicie:

 

Roccat Kone+          jest jeszcze jakaś XTD która wygląda na taką samą tylko ma więcej dpi, ale 6000 spokojnie mi wystarczy, chyba że czymś jeszcze się różni istotnym.

http://www.morele.net/roccat-kone-roc-11-801-412635/

 

i

 

Qpad 5k

http://www.morele.net/qpad-5k-pro-gaming-laser-mouse-411496/

 

 

 

Osobiście bardziej podoba mi się ta Roccat Kone+ fajne podświetlenia, dużo kombinacji przycisków zmiana dpi itd. 

 

Czekam na wasze zdanie pozdrawiam!


@edit

 

Jeszcze Logitech G700 wygląda ciekawie i opinie też ma dobre.

Edytowane przez eQuware
Link to post
Share on other sites

qpada 5k to nie zapniesz claw gripem :Pjest to model czysto pod palm gripa, każdy palec ma tam swoje miejsce. G700 bezprzewodowa, jak chcesz właśnie taką to jest to chyba jedyny model godny polecenia. W Kone XTD ma trochę inny sensor, ale praktycznie to samo. Podobno jakość też wzrosła (bug ze scrollem) tyle, że stosunkowo to są jeszcze nowe myszki i ciężko to na 100% określić.

luknij tutaj na polecane myszki pod palma: http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje/myszki/rekomendowane_myszki/ ,im mniejszy profil ma myszka tym łatwiej Ci będzie również claw gripem grać.

Link to post
Share on other sites

G700 można też używać przez podłączony kabel (odczepiany ponoć jest) i mam pytanie co do tego. Domyślam się, że grając na bezprzewodowej jakiś tam większy lag jest. Więc pytanie czy do gier mógłbym podpinać ten kabel, żeby uniknąć input laga, czy to raczej taki kabel ma się nijak do takiego standardowego ?

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Mysz fajna jednak ma tylko dwa dodatkowe przyciski. Oczywiście nie szukam jakiejś z 16-tma, bo była taka Razera tylko jak dobrze pamiętam z 500zł kosztowała, ale coś tak z 4-5 dodatkowymi, zawsze to coś w mmo.


Poza tym dając tyle na mysz nie zadowalają mnie tylko 2 przyciski dodatkowe nawet bez regulacji dpi.


Dobra wybieram g700 gdyż o laga nie mam się o co obawiać dzięki wszystkim i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...