Skocz do zawartości

Witam problem z gtx 470


Recommended Posts

Czesc mam problem poniewaz nieważne jaka gre wlacze moja karta graficzna jest uzywana w (ok)40-65% 

NAWET JESLI MAM PO 1-23 FPS PRZY WYLACZONEJ SYNCHRONIZACJI PIONOWEJ

dane pokazuje mi msi afterburner nie mam pojecia czego to moze byc wina 

dodam ze moj monitor to tzw ,,kanciak" 1280 x 1024

pyta glowna

M4N68T-M-LE-V2

Link to post
Share on other sites

no to powiem tak w assasin creed 3 procek 30-60% na max detalach karta 40-60 fps max 23 bo widze przycinki spore dodam jeszcze ze po wlozeniu tej karty do slabego kompa bo tam 2 rdzenie procek lecial na 80 a karta dalej to samo 


powiedzcie mi czy moge to spawdzic jeszcze w kombustorze?


bo tam jak klikam to karta odrazu do 99 skacze


i procek wtedy jest uzywany na 30-40%

Link to post
Share on other sites

Jeśli możesz, zrób OC procesora. Oczywiście pod warunkiem, że masz dobre chłodzenie CPU. Powinno podskoczyć wykorzystanie karty. I wyłącz w BIOS oszczędzanie energii! Jeśli gra wykorzystuje tylko 2 rdzenie, to obciążenie może być poniżej minimum potrzebnego do obniżenia taktowania CPU. Przy sześciu rdzeniach, nawet pełne wykorzystanie 2 rdzeni daje zaledwie 33,3% pełnego obciążenia CPU.

Link to post
Share on other sites

http://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/assassins-creed-iii-pc-performance-analysis/

 

Assassins Creed III....technlogiczny twór ubiszajsu ta gra cierpi na cpu bottleneck

media milczą powini dać zwrot kasy dla ludzi

a ubi tłumaczy ,że to wina kart graficznych

U mnie AMD chodzi tragicznie 20fps LOW/MED/HIGH 640x480 czy 1080p bez różnicy

to tak w ramach off topu ,który daję zaraz ,że ta gra słabo wykorzytuje CPU i GPU też u mnie to jest 30-40% ?! i też nie ważne jakie ustawienia

Edytowane przez Anonim20
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...