Skocz do zawartości

Microsoft Xbox 360 Controller czy Razer Onza


Recommended Posts

WItam,

Chcę sobię zakupić kontroler i zastanawiałem się nad dwoma : Microsoft Xbox 360 Controller i Razer Onza (bo to chyba najlepsze rozwiązania). Ma ktoś jakieś informację na temat różnic, bądź może mi któryś polecić/odradzić?
z góry dzięki :)

Link to post
Share on other sites

bardziej ci polecę pad od "Xbox'a" (sam posiadam) Razer niby ma kontrolę  gałek żeby się szybciej i lżej albo mocniej operowało ale w sumie w żadnej grze poza Street Fighter nie uważam to za konieczne, do tego jest krótsza żywotność (opinie) i cen wyższa. 

Link to post
Share on other sites

 Śmiało Polecam Xbox 360 Wireless Controller PC  ( używam go już rok czasu ) nie był też zbyt drogi ok. 180-200zł teraz taniej można kupić za 150zł. 

 

Plusy:

 

+ trwałość 

+ niezawodność 

+ daleki zasięg WiFi

+ Atrakcyjny Desing

+ szybkość reakcji 

 

Wady:

 

- brak ( nie zaobserwowałem po roku czasu nic, albo w sumie musi być jakaś wada kurzy się ;p )

 

 

Grałem w nim np w te tytuły: Tomb Rider , DMC 4 jak i 5 , Remember Me , DeadPool , Mortal Combat , itd ...

 

http://s4.ifotos.pl/img/microsoft_nehxwwh.jpeg

Edytowane przez XtreLu
Link to post
Share on other sites

Wady:

 

- brak ( nie zaobserwowałem po roku czasu nic, albo w sumie musi być jakaś wada kurzy się ;p )

 

No, bo przeciez opoznienie 8ms spowodowane bezprzewodowoscia to zaleta? Nie mowiac o wadze pada przez akumulatorki, bo wtedy warto dodac, ze trzeba go ladowac co 2 dni.. No i jeszcze tradycyjny dodatek od xklocka czyli najgorszy dpad jaki dalo sie zrobic, przez co skutecznie uniemozliwia on wyciagniecie komba w mortalu, no chyba ze ktos sie patrzy na pada, a nie na ekran :D

 

@edit

Serio szybkosc dzialania to dla ciebie zaleta? Chyba nie grales nigdy na urzadzeniu z kablem.

Edytowane przez Zielo
Link to post
Share on other sites

Do bijatyk onza lub ew. pad od psx/ps2/ps3 i przejsciowka/kabel na usb. Do innych rzeczy, ktore nie opieraja sie na dpadzie to pada od xklocka. (Jak nie wiesz dpad to te 'strzaleczki kierunkowe', a w padzie od xklocka sa polaczone przez co czesto mozna omylnie wciskac nie to co sie chce i kombos nie wyjdzie, a w onzie/padzie od jakiegos ps te 'strzaleczki' sa osobno)

 

@edit

Nie ma najlepszej rzeczy przynajmniej dla mnie. Wczesniej gralem na padzie od ps, ale on jest maly, teraz juz za maly, i aktualnie korzystam z onzy/xklocka zalezy w co gram :P

Edytowane przez Zielo
Link to post
Share on other sites

w bijatyki nie gram, jeśli już to najbliżej temu jakiemuś hack&shash'owi porkroju Devil May Cry, ale tam dpada nie trzeba :)

generalnie używam do fify, zrecznościówek typu Assassin Creed's....

Czyli raczej wybiore Pada od 'xklocka' :D

dzięki :*

Link to post
Share on other sites

 

 

No, bo przeciez opoznienie 8ms spowodowane bezprzewodowoscia to zaleta?

 

Nie jestem jakimś Pro Uber Gejmerem, według mnie nie jesteś w stanie zauważyć tych 8 ms gołym okiem , a co do samego pada ja tam opóźnień nie widzę

 

 

 

 

Nie mowiac o wadze pada przez akumulatorki, bo wtedy warto dodac, ze trzeba go ladowac co 2 dni.

 

 

Nowe pady są na baterię a nie akumulator ( pozdro xD DURACELL POWER)

 

 

 

 

 

No i jeszcze tradycyjny dodatek od xklocka czyli najgorszy dpad jaki dalo sie zrobic, przez co skutecznie uniemozliwia on wyciagniecie komba w mortalu, no chyba ze ktos sie patrzy na pada, a nie na ekran

 

Dostrzegam że to nie sprzęt jest wadą a twój skill, wygląd jest jak najbardziej dobry a jego kształy ergonomiczny

 

 

 

Serio szybkosc dzialania to dla ciebie zaleta? Chyba nie grales nigdy na urzadzeniu z kablem.

 

Mam kilka padów w domu: klasyczny ( na kablu) , RAZER GAMEPAD ONZA XBOX 360 , Pad Bezprzewodowy Halo 4 Forerunner XBOX360,Pad XBOX PC RAZER Sabertooth 20 

 

i dalej uważam że najlepszym ze względu na jakość + wygodę (bezprzewodowy) daje nam Gamepad Microsoft XBox 360 Wireless Controller 

 

A teraz mogę tylko zacierać kciuki i szykować pada do nowej Castlevani ^^

Link to post
Share on other sites

Napisalem, ze trzeba ladowac akumulatorki, bo jak ktos nie chce latac co 2 dni do sklepu to kupuje zestaw akumulatorkow sanyo eneloop i jakas ladowarke.. A i nie wiem mi, ze dpad ma cos wspolnego z moim skillem, bo ten od xklocka jest po prostu zjebany i kazdy ci to powie (choc jest mod, ktory troche pomaga).

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...