Skocz do zawartości

Chłodzenia do i5 3570k + Z9 u3


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez chudy131080,

Recommended Posts

Witam. Poszukuje chłodzenia do procesora i5 3570k. Zależy mi  na niskich temperaturach i możliwości podkręcenia ponad 4 Ghz - zależy od sztuki :). Obudowa to Zalman Z9 U3. Nie chciałbym by kolidowało mi z Pamięcią ram, posiadam Crucial Ballistix Sport 8GB w jednej kości. Budżet około 150/170 zł.

Myślałem nad fortisem lub HR-02 Macho Black-White. 

Link to post
Share on other sites

Oba chłodzenia podane przez Ciebie to dobre coolery.Zależy ile będziesz chciał kręcić,Macho będzie wydajniejsze ale to wielki kloc.Jak do 4.3GHz to kupił bym Fortisa,tańszy i nie ma sensu kupować droższe.Choć wyżej pewnie będzie ciężko podkręcić,jak zauważyłeś zależy od sztuki procka.

Link to post
Share on other sites

Sam mam Macho 120 i spisuje się idealnie. Instrukcja na początku ciężka jeśli nikt jeszcze nie montował nigdy coolera ale po minucie-dwóch zabawy już mamy połowe zamontowanego coolera. a druga połowa to wentylator który jest tutaj najcięższą sprawą :o

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Coolery wejdą.Ten Macho to max dla tej budy(oczywiście w tej cenie)Maczo jest wydajniejszy a co za tym idzie będą mniejsze temperatury procka,zakup tego coolera jest opłacalny bo w tej cenie nie kupisz wydajniejszego chłodzenia.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...