Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie, mam zamiar w najbliższym czasie kupić nowego pcta.

  • Zastosowanie komputera : Gry, rzadziej jakiś rendering
  • Maksymalna kwota : 3,500 zł
  • Których części potrzebuję : Praktycznie cała buda, oprócz ewentualnego napędu optycznego.
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Mam taki zamiar.
  • Rozdzielczość mojego monitora : Obecnie 1440x900 ale będę kupował monitor fullhd
  • Specjalne wymagania : brak
  • Części z poprzedniego komputera : Nagrywarka
  • Własna propozycja zestawu http://www.morele.net/inventory/info/Bm7hea/
  • Inne : Zastanawiałem się na Haswellem, ale słyszałem opinie, że mocno się przegrzewa po oc, dlatego wolę ivy bridge.
     
Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Zestaw bardzo dobry ale jesteś pewny co do obudowy, z tego co widzę nie ma usb 3.0 na front panelu?

 

Morele.net:
Polecam zakup sprzętu komputerowego w sklepie internetowym Morele.net. Każdy użytkownik forum benchmark.pl do zamówienia powyżej 1500 zł otrzyma usługę złożenia zestawu komputerowego za 1 zł oraz wysyłkę gratis lub pendrive oraz wysyłkę gratis. Aby skorzystać z promocji należy
1. umieścić w koszyku produkty wraz z
usługą montażu i w polu „Wpisz kod promocyjny” wpisać: W3FHN58JFW. Koszty wysyłki oraz cena montażu zostaną zmienione automatycznie
2. umieścić w koszyku produkty oraz
pendrive i użyć kodu: LP4VT3IVI0.

Link to post
Share on other sites

No wiesz, myślałem nad jakąś obudową od silentium, bo nie chce wydawać więcej niż 300 zł na to. No i niestety chyba się do m40 i m23 Macho nie zmieści i to jest problem :c
Chyba, że masz w zanadrzu jakąś obudowę co pomieści ten cooler i w dobrej cenie, to się zastanowię :)

Edytowane przez Temeraire99
Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

To możesz taniej zapodać Fractal Core 3000 - też wysokiej jakości obudowa ale nie ma dedykowanego otworu na zasilanie procka 8pin eps a to, że nie ma filtrów na tobie to drobiazg - w zasadzie nieistotny wg mnie. :P

Link to post
Share on other sites

Rezerwuar,
Takie 40-50 złotych mi nie robi dużej różnicy i tak się w 3500 zmieszczę na Morele, w sumie też nie potrzebnie dałem do tego koszyka składanie bo sam chce sobie złożyć - więc pendrive i wysyłka za 0 zł do przodu jestem :)


Ok, zdecydowałem się na Silentium PC Gladius X80 Pure Black. Wydaje mi się że jest ok :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...