Skocz do zawartości

Czy zasilacz będzie pracował stabilnie


Recommended Posts

Witam

 

Obecnie w komputerze mam zasilacz Corsair VX550W i będę chciał zmieniać podzespoly i czy ten zasilacz będzie stabilnie chodzil,cicho,czy nie będzie się przegrzewal itp i czy w ogóle starczy mocy aby porządnie zasilić ten komputer.Według kalkulatora zasilacza niby będzie zuzywac 525W.Zasilacz w przyszłości wymieniać? czy nie będzie potrzeby bo niektórzy mówią ze zasilacz najlepiej pracuje w połowie mocy

 

Kalkulator:http://www.enermax.outervision.com/PSUEngine

 

 

 

.Procesor:I7 4770K

2.Ram wstawie 2x 2GB(na początek a w przyszłości bym chciał zmienic na większe)

3.Grafike:AMD Radeon 7970

4.Płyta:http://www.alsen.pl/podzespoly-pc,k20/plyty-glowne,l116/gigabyte-ga-z87p-d3-s1150-z87-4ddr3-usb3-raid-atx,p103737.html

5.Obudowa SilentiumPC Gladius M40 (Ma kontroler obrotów wentylatorów) wentylatory 120MM jest ich 3

6.Nagrywarka:DVD-RW/DVD+RW Drive

7:Dysk High RPM Barracuda ST1000DM003

Edytowane przez DrDre
Link to post
Share on other sites

Witam na Configu którym podałeś ten zasilacz wystarczy ale jak chcesz kręcić to nie przesadzaj ponieważ karta graficzna też sie podkręca i może wciąg masę prądu ale bedzie chodziło ci to stabilnie ponieważ:

-Corsair to markowa firma zasialczy i kupuje ich części (ram,zasilacz,obódowa,ssd) dla moich klientów i nigdy z nimi nie było problemów

- Zasilacz ten jak inne np ocz lub xfx lub silientium pc i inne są robione na konstrukcji zasliczy Sesonic

Link to post
Share on other sites
Grafike:AMD Radeon 7970

Zamiast tego 770-tka. 7970 jest bardzo nieopłacalny.

 

Zamiast tej płyty weź G43 albo G45 od MSI...

Najlepiej załóż temat, żeby Ci ktoś złożył, bo widzę, że

 

będę chciał zmieniać podzespoly

.

Zasilacz to XFX Core 550W w tej klasie cenowej...

Edytowane przez sqrtxi
Link to post
Share on other sites

aha tak myślałem czy nie lepiej poczekać na radeony 9000 HD bo niby maja wyjść jakoś w tym roku wiec wstawie narazie mojego radeona 4890HD dopóki nie zmienie.Sadura nie nie bede podkrecal nic ponieważ narazie muszę się podszkolic a komputer ma mi starczyc na lata a nie na jeden występ i dlatego biorę z możliwością podkrecania.Zasilacz w przyszłości może zmienie ale skoro uciagnie to bezsensu zmieniać zasilacz który mam dobry ze starego kompa.sqrtxi ja juz mam zasilacz wspomniany corsair vx550w

Edytowane przez DrDre
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...