Skocz do zawartości

Komputer do gier i nauki do 3800


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez BlueMike,

Recommended Posts

Witam

Według wskazań z poprzedniego tematu postanowiłem założyć temat w którym ułożycie dla mnie jakąś fajną konfigurację sprzętową.

Zastosowanie: W większości gry i ich nagrywanie a tak to pakiet office i jakieś trochę bardziej potrzebne programy.

Przedział cenowy: Do 3800. Nie więcej.

Części z poprzedniego pc: Dysk Twardy 1 TB WD

Czy będe podkręcał: Będe próbował

Czy będe w przyszłości coś rozbudowywał: Dołożę kartę dźwiękową i drugą kartę graficzną.

Rozdzielcość w jakiej będe korzystał z komutera: 1920x1080

Specjalne życzenia: Cos z Intelem i Nvidią. W miarę możliwości przewiewna obudowa z oknem. Zależy mi też na ciszy.

Pytanie: Czy jeśli dam do zestawu dodatkowe wentylatory i pastę termoprzewodzącą to zostanie to użyte czy będe musiał samemu.


Coś lub ktoś może zajrzeć?

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Ode mnie propozycja: http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=67815&s=73528&s=75233&s=75515&s=77552&s=71137&s=70267&s=75818

Procesor z odblokowanym mnożnikiem i płyta umożliwiająca OC (umożliwia też SLI). Do tego chłodzenie na procesor. W zestawie oprócz tego 8 GB RAMu i  GTX770 z wydajnym chłodzeniem. Całość zasilana modularnym zasilaczem i zamknięta w przewiewnej obudowie z 3 wentylatorami (można do niej dokupić panel z oknem: https://www.cooling.pl/silentiumpc-gladius-m40-window-kit-panel-boczny-z-oknem,produkt,554151.html ). W zestawie nie uwzględniłem HDD, który już posiadasz. Ta konfiguracja jest wydajna i nie ma potrzeby na razie robić SLI. Jeśli chcesz bardzo SLI to można wziąć GTX 760 i większą obudowę lub tu przekroczyć budżet i wziąć większą obudowę.

Edytowane przez BlueMike
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...