Skocz do zawartości

Komputer czy Laptop? max 2800zł


Recommended Posts

Witajcie. 

 

Jako że mam zamiar kupić nowy sprzęt w połowie sierpnia, nie mam pojecia co wybrac.

Komputer czy Laptop?

Ostatnio mniej gram w nowsze tytuły, wiecej przeglaam stronki w necie, slucham muzyki etc.

 

 Tak wiec nie wiem co mam zrobic, bo znów za rok prawdopodbnie pojde na studia i mobilność by sie przydala. Kolejnie możliwe ze wróci ochota by w coś zagrac, a pewnie grałbym w  BF3, nastepnie BF4 jak wyjdzie, GTA V itd:)

Na codzien gram tylko w WoWa. 

 

 

 

  • Zastosowanie komputera: (gry
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 2800zł, pc+ monitor
  • Których części potrzebujesz?: cpu,mobo,ram,psu,psu+ monitor
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? A kto to wie co bedzie, coś tam wiem na temat oc
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor?: 1280x1024
  • Specjalne wymagania: 
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Crucial m4 64gb, seagate 500gb sata 3, obudowe
  • Własna propozycja zestawu:  

 

 

  • Zastosowanie Laptopa: (gry, multimedia, studia, na pewno zabrac go gdzieś :),
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 2800zł
  • Specjalne wymagania: mocna bateria, możliwość włożenia cruciala o ile sie da
  • Własna propozycja zestawu:

 

 

W razie gdybym coś nie jasno napisał, pytajcie. Ostatnio sam nie wiem czego chce ^^

 

Link to post
Share on other sites

Co to dokładnie za obudowa?

Opcja ze SLI z 760'tek w przyszłości na chwile obecną bez coolera:
Procesor: Intel Core i5-3570K /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/ 885 zł
Chłodzenie: :right:  w przyszłości SilentiumPC Fortis HE1225 120 zł bądź Thermalright HR-02 Macho120 159 zł
Płyta główna: MSI Z77A-G45 /intel Z77, LGA 1155/ 399 zł
Pamięć RAM: Crucial 8GB (2x4GB) 1333MHz CL9 Ballistix 220 zł
Karta graficzna: Gigabyte GeForce GTX 760 OC 2GB DDR5 256bit (1085/6008) 1030 zł
Zasilacz: SilentiumPC Deus M1-650W 80+ Bronze 265 zł
Zestaw do złożenia na www.esc.pl
Razem: 2799 zł

 

 

kod na darmowe złożenie i grę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + SleepingDogs bądź X98TY2AZ + Sniper V2

Dobry 4 rdzeniowy procesor z odblokowanym mnożnikiem i płyta główna do SLI. Bardzo wydajna karta graficzna z ulepszoną wersją WF3. Mocny modularny zasilacz z zabezpieczeniami i certyfikatem (spokojnie poradzi sobie z OC procka i kartami w SLI).

Co można zmienić jeśli autor nie chce zestawu ze SLI SLI:

Sapphire Radeon HD7950 Vapor-X 3GB DDR5 384bit (810/5000) 1049 zł

MSI Z77A-G43 /intel Z77, LGA 1155/ 339 zł

SilentiumPC Deus M1-550W 80+ Bronze 230 zł // Thermaltake Smart SE Modular 80+ 530W 209 zł // XFX Core 450W 120mm 80+ SLI PSU 199 zł

SilentiumPC Fortis HE1225 120 zł // Thermalright HR-02 Macho120 159 zł  :right:  Trzeba upewnić się co to za obudowa i co się w niej zmieści.


Do gier oczywiście lepszy będzie PC, ale każdy ma swój gust. Na tym i na tym pograsz (z tym, że na laptopie będziesz musiał pewnie ciąć detale).

Edytowane przez florenek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...