Skocz do zawartości

Powolna instalacja XP z pendrive


Recommended Posts

Witam, długo się zbierałem żeby przeinstalować na moim netbooku system, więc wypaliłem na pendrive bootowalną kopię systemu, i po przebrnięciu z problemami ze sterownikami SATA itp udało się odpalić instalacje, stworzyłem partycje NTFS 40GB na system, i do dzieła, lecz jest już prawie 4 rano, a system instaluje się od 2,5 godzin i dopiero 60%, nie wiem czy coś jest nie tak, ale mam złe przeczucie że jak się skończy proces to szlag wszystko trafi, i będę musiał zacząć od nowa, teraz nie wiem czego to wina, pendrak był sformatowany do FAT32, przy tworzeniu systemu za pomocą WinToFlash nie było żadnych błędów, jeżeli system nie wstanie to chciałbym żeby ktoś mi opisał jak postawić taki system na netbooku, jest to Samsung n102s

Link to post
Share on other sites

Siema ja też jak tak instalowałem trwało to długo, coś około 3,5 godziny, ale wszystko poszło bezproblemowo. Na pewno u ciebie też jest git, ale jak by coś było nie tak to podam ci linka gdzie jest wszystko opisane na pw, bo nie wiem czy można tu wstawiać treści konkurencyjnego forum.

Link to post
Share on other sites

jak myślałem, błąd hall.dll :D


tzn przekopiowało pliki ale błąd sprzętowy konfiguracji dysku i lipa, nie wstanie ta winda


może inaczej, czy jest w ogóle możliwość postawienia na tym sprzęcie XP? bo w biosie tak ubogo jak tylko można, żadnych możliwości konfiguracji dysku, systemu plików, tylko AHCI można wyłączyć i to wszystko


piernicze, poddaje się, zrecoveruje se tą siódemkę i kij :/


pozostaje tylko niesmak i żal do polityki niektórych firm, że upychają na tak słaby sprzęt system, który zamula od pierwszego uruchomienia, i nawet nie pozwalają na wymiane systemu

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...