Skocz do zawartości

Mass Effect 3 - pytanie (SPOILERY)


Recommended Posts

Cześć, zabrałem się za ukończenie ME3 (wreszcie). Mam 6k wymiernej siły wojskowej (czy jak to się tam zwie), wysoką reputację jak i prawość. Mimo to nie mogę wybrać podczas rozmowy z Człowiekiem Iluzją tej niebieskiej opcji (tej ostatniej podczas rozmowy) i muszę go zastrzelić. Edytowałem nawet zapis i ustawiałem reputację jak i prawość na 1k (przed edycją było ich ~700 pkt), ale ciągle to samo. Co robię źle?

Inne pytanie: Czy jest opcja by Shepard nie umarł na końcu? Znaczy niby wybierając opcję czerwona (egoistyczną) jest szansa aby przeżył (u mnie jednak umiera). Proszę o pomoc, bo nie mam pojęcia czemu tak się dzieje.

Ponoć jest też jakieś (indealne/perfekcyjne) zakończenie, na czym ono polega? Czy to idealne zakończenie to jest to opisane powyżej (niszczymy Żniwiarzy, ale Shepard przeżyje)?

Edytowane przez kubas246
Link to post
Share on other sites

Jeśli wszystkie wskaźniki związane z armią (już nie pamiętam jak im tam było) są wysokie to po wybraniu opcji wysadzenia wszystkiego, na końcu pokazuje się krótki przerywnik pokazujący klatkę piersiową Shepard'a które podnosi się do góry w wyniku nagłego zaczerpnięcia powietrza, moim zdaniem jest to "prawdziwe" dobre zakończenie, nie to które gra nam sugeruje. Co do twojego problemu to może źle prowadzisz z nim konwersację? Ja robiłem wszystko pod opcję "Paragon" i nie miałem z tym problemu.

Link to post
Share on other sites

Również robię tak samo, wszystko robiłem aby zbierać Paragon/Prawość. W rozmowie z nim za każdym razem wybieram niebieską opcję rozmowy i ostatnia jest na szaro i nie mogę z niej skorzystać.

Edytowane przez kubas246
Link to post
Share on other sites

nie da się doprowadzić do niezabijania go (i tak popełni samobójstwo) bez używania tej ostatniej niebieskiej opcji dialogowej? spróbuj przeprowadzić z nim rozmowę jak najbardziej jako paragon a gdy dojdziesz do tego momentu wybrać normalną opcję (bez koloru) może i tak doprowadzi to do "dobrego" rozwiązania

Link to post
Share on other sites

O ile dobrze pamiętam, aby odblokować ostatnią opcje z regeneratem lub z prawością, przy rozmowie człowiekiem iluzją, musisz poprowadzić wszystkie rozmowy z nim po danej stronie, nie tylko podczas finałowej misji, ale także pozostałych konwersacjach np. na marsie, thesi itd. + ale nie jestem pewien ale też rozwowy z me2.

Mi przynajmniej tak to odblokowało. Czyli musisz od nowa musisz  przechodzić całą grę :)

Edytowane przez Siwersus
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...