Skocz do zawartości

Czy warto zmienić E2160 na E6600?


Recommended Posts

No właśnie. Jeżeli kupiłbyś za 450zł, a sprzedał za 200zł to może jako tako się opłaca. Chociaż podkręcony E2160 powinien niewiele ustępować E6600, więc... A skoro podkręcasz [jak widzę w opisie] to mógłbyś z niego cos wyciągnąć. Chociaż ja sam na taką zamianę bym się nie zdecydował, chyba, że za <100zł.

Link to post
Share on other sites

Hehehee no walczę o to żeby ziomek sprzedał mi go za 300zł bo 350 chce i kumpel już mi powiedział że 300zł to max za ten procek.

Właśnie szukałem w necie porównań tych procków i natrafiłem nawet na takie gdzie E5200 przegania E6600. Niby 2MB L2 więcej a tu jednak gorsza wydajność...hmmm.

Muszę to chyba przemyśleć dość porządnie. Bo jak narazie moim "marzeniem" pozostaje E8400 :)

Link to post
Share on other sites

Torture, Ty chyba wygrałeś jakiś konkurs na upgrade kompa ale chyba nie za 1000zł a pewnie za 10.000 :)

Sam nie wiem co z tym prockiem zrobię. Chyba po prostu zamiast niego kupię przystawki do basu bo on bardziej niż mój komp potrzebuje renowacji :D

Link to post
Share on other sites

To wszystko kosmiczne technologie są :) 6,8GHz to nic, chłodzi się zwykłym 92mm. No i 600W, może trochę za dużo, bo zestaw zużywa ok. 250W, ale co tam... będzie pod rozbudowę :lol: A tak poważnie to taka mała ironia w stronę Waszych podpisów ;P

 

Wracając do tematu - problem się rozwiązał. Gitara ważniejsza :D

Link to post
Share on other sites

Prawdziwe monstrum, jakie mam, widnieje w profilu :) A na gitarze nie gram, na perkusji czasami :)

@torture

zmień sygnaturkę na bardziej sensowną, tylko wprowadza w błąd i niepotrzebny jest off-topic

A mnie się wydawało, że sygnatura to osobista sprawa użytkownika. To tak jakbyś mi kazał wykasować moją, bo ktoś w kółko by się podniecał jakimś podzespołem

Link to post
Share on other sites

A mnie się wydawało, że sygnatura to osobista sprawa użytkownika. To tak jakbyś mi kazał wykasować moją, bo ktoś w kółko by się podniecał jakimś podzespołem

Zgadzam się. A jak ktoś ma pytania odnośnie tego configu, to można śmiało pisać PW :) Nie będę pisał swojego zestawu, bo zbyt oryginalne by to nie było. Przy okazji taka mała ironia w Waszą stronę :)

 

Wracając do tematu: SlaV0, zrobiłeś zamianę?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...