Skocz do zawartości

Płyta główna Asusa a sterowniki do Visty!


Recommended Posts

Witam dzisiaj zakupiłem nową płytę główną Asus H87- Plus i moje pytanie dotyczy dołączonej płyty DVD ze sterownikami, gdzie pisze ''Support Windows 8 and Windows 7'' tymczasem ja posiadam jeszcze Windows Vista. W piątek będę miał czas żeby się zająć montowaniem tej płyty głównej, procesora i pamięci. I moje pytanie brzmi czy będę miał jakieś problemy z płytą główną, skoro sterowniki z dołączonej płyty głównej nie są przeznaczone dla Visty? Przypuszczam że ze strerownikiem np do karty dźwiękowej nie będę miał problemu, bo samemu sobie można ściągnąć sterownik Realtek, ale co z innymi? Czy nie będę mógł w pełni korzystać z potencjału tej płyty głównej, albo w ogóle będę zmuszony do przesiadki na nowszy system? 

Edytowane przez hinson
Link to post
Share on other sites

Sprawdzałem tą płytę. Pierwsze co wyskakuje to ''Motherboard Support CD does not support this operating system  (WNT_6.0H_32 _MCE.). Narazie co widze ze sterowników to się zainstalują sterowniki do karty dźwiękowej i do sieci Ethernet. Spróbuje się podratować programem jak Driver Genius, może uda się zainstalować większość, tak żeby płyta główna sprawnie działała. Rozumiem że do XP może być problem ze sterownikami, ale do Visty powinny jeszcze być, zwłaszcza że siódemka to głownie poprawiona Vista.

Link to post
Share on other sites

Pamiętaj tylko że zwykle instalatory można rozpakować np winrarem więc gdy sam instalator będzie pokazywać że nie może zainstalować sterowników bo nie masz 7mki to stery wypakuj i ręcznie zainstaluj przez menedżer sprzętu

 

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 4

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...