Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie, ostatnio chciałem nadobyć głośniki do komputera. Chciałem 5.1 ponieważ lubię gdy jest głośników więcej i w każdym zakątku pokoju wpada muzyka. I czy z głośników 2.1 do 200zł otrzymam głośniejsze brzmienie od tych 5.1 ? I patrząc spotkałem na allegro te głośniki: http://allegro.pl/zestaw-glosnikow-5-1-pilot-usb-sd-radio-aeg-4712-i3381970230.html czy one są warte swojej ceny ? Jezeli nie, to jakie możecie mi polecić do tej kwoty ?


Za wszelką pomoc dziękuję.

Edytowane przez szymek11911
Link to post
Share on other sites

czemu jak kto lubi nie kazdy wymaga głosnikow za 500 zł aby posłuchac muzyki a jezeli kolega ma 200 to mu podaje model w tej cenie. I do tego efekt w filmach z 5.1 jest nie wyobrazalnie lepszy

Link to post
Share on other sites

Bo to chiński chłam robiony dla biednych Niemców.

 

Mając głośniki 5.1 nie uzyskasz na nich poprawnego dźwięku we wszystkich głośnikach z takich źródeł jak Winamp czy przeglądarka internetowa.

Także zakup zestawu 5.1 jest bez sensu.

Link to post
Share on other sites

głośniki 2.0/2.1  też spełnią Twoje oczekiwania, dźwięk będzie przestrzenny i będziesz miał wrażenie że muzyka jest w całym pokoju.

 

Jak się uprzesz na 5.1 to Logitechy x-530 nie pierdzą, ale też nie powalają jakością dźwięku. sam je mam i do normalnego użytku się nadają, jednak muzyki wole słuchać na słuchawkach bo to 5.1 nie jest zbyt detaliczne, ani piękne. Ale gra i nie trzeszczy

 

Ale czasami odbiera ruskie radio..

Link to post
Share on other sites

Więc do głośnego słuchania muzyki, bez zbędnej jakości dźwięku ( oby nie pierdziały ) potrzebuję ?   Chcę tylko czasem móc napędzić jakąś domówkę... 


No i więc które zagrają głośniej, 5.1 czy lepsze 2.1 ?


a z tamtymi od AEG co jest nie tak? Zepsują się czy będą pierdziec? 


Już sam nie wiem czego oczekuję, ale chyba jednak jak najmocniejszej głośności przy stosunkowo dobrym brzmieniu ( aby nie pierdziały ) :)


Pomoże ktoś ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...