Skocz do zawartości

samsung galaxy s3 vs?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez BRYN0L,

Recommended Posts

witam

za miesiac mniej wiecej miesiac mam zamiar zmieniac telefon z galaxy s (i9000) na jakis nowszy model, nie orientuje sie zbytnio w nowosciach ani tym bardziej w telefonach ktore premiere mialy w zeszlym roku.

moja uwage zwrocil telefon ktory posiada znajomy a mianowiscie galaxy s3, jako ze posiadam s jedynke przyzwyczailem sie juz do super amoleda, predkosc dziala jest niesamowita ale moze znajdzie sie cos dzialajacego sprawniej?
na smarphonie gram duzo w zwykle gierki, przegladam internet, od czasu do czasu jakis film, dzwiek glosnika nie musi byc idealny lecz wejscie sluchawek jack uznaje za niezbedne, tak samo slot na karte sd oraz wymienialna baterie

 

kwota jaka bym chcial przeznaczyc to 1400 -  w takiej mozna juz dostac nowe s3

 

z gory dzieki i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

"wejscie sluchawek jack uznaje za niezbedne, tak samo slot na karte sd oraz wymienialna baterie" 
nie ma slotu na karte a wymiana akumylatora w nexusie jest bardzo utrudniona, niestety odpada

Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites

Konkurencją od HTC dla Samsunga S3 jest HTC ONE X i ONE X+ - ale one mają wbudowaną baterię, więc odpadają. Galaxy S3 jest bardzo dobrym telefonem, i jeśli zależy Ci na wymiennej baterii - wg mnie bierz S3 i nie będziesz żałował. :)


Interesuje Cię tylko Android czy też bierzesz pod uwagę jakiś inny system? 

Edytowane przez kubaset97
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

bawilem sie wp ale jakos do mnie nie trafia, bylem pod wrazeniem szybkosci dzialania ios w ip4s ale cos jednak nie to chyba, wolalbym zostac przy androidzie, lubie zmieniac klawiatury romy wersje czy inne dziwne rzeczy oraz sklep play daje niesamowite mozliwosci

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

zaciekawila mnie propozycja htc one x mimo iz nie spelnia moich wymagan, okazuje sie ze niesamowicie dobrym sprzetem i wybiore jednak tego smartphona, buszujac po stronie orange dowiedzialem sie ze moge go dostac przy podpisaniu umowy 600zl taniej niz wychodzi moj budzet wiec nie ma co sie zastanawiac. dziekuje za odpowiedzi, po kupnie postaram sie wrzucic moje wrazenia dot htc w ktoryms z tematow, temat do zamkniecia 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...