Skocz do zawartości

Battlefield 3 Serwer - wyłącznie dla użytkowników Benchmarka


Gość JonathanArcherPL

Battlefield 3  

171 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy bierzesz udział ?



Recommended Posts

Gość JonathanArcherPL

Wielkie pretensje że wchodzą także obcy?, jakby ich nie było to serwer wgl mógłby być pusty, ci co się zobowiązali do grania na tym serwerze to chyba tak dla picu, ilu jest na liście płat ?, a ilu było na serwerze, bez pomocy z zewnątrz nigdy ten serwer by nie ruszył

Link to post
Share on other sites

O ile dobrze pamiętam, to miało być tak:

Chętni mogą wchodzić, kiedy nie ma hasła. Jeśli będzie hasło, to znaczy, że gramy w gronie osób, które zapłaciły :)

 

 

Wystarczy ustalić w jakich godzinach gramy na hasło.

A i trzeba rozesłać na PW hasła płatnikom. (ja hasła na razie nie dostałem)

Link to post
Share on other sites

 

 

Wielkie pretensje że wchodzą także obcy?

No tak, bo koledzy wyżej napisali, że zapłacili a nie mogą grać. Nie chodzi o kwotę, ale o jakieś  pierwszeństwo dla tych ludzi.

 

 

 

Wystarczy ustalić w jakich godzinach gramy na hasło. A i trzeba rozesłać na PW hasła płatnikom. (ja hasła na razie nie dostałem)

Coś w tym stylu. Teraz jest tak, ze pewna grupa zasponsorowała innym serwer. 

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL
pierwszeństwo dla tych ludzi.

 

miejsce zawsze jest, jeszcze się nie zdarzyło by serwer był pełny ...

 

 

Teraz jest tak, ze pewna grupa zasponsorowała innym serwer
 

to równie dobrze ja mogłem wyłożyć sam z 300 zł by mieć serwer 64 osobowy ... i nie narzekałbym jeżeli grali by na nim obcy LOL 

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

to że serwer miał 8 slotów to nie znaczy że był pełny, jeżeli na serwie się nie gra to on się resetuje, zresztą było to wspomniane wyżej, jeżeli tylko o to ci chodziło to widzę że nie ma już o czym dyskutować :)

Link to post
Share on other sites

Mi osobiście nie przeszkadza, że grają inni - nawet lepiej bo nie każdy z listy może o tej samej godzinie wbić na serwer. Wczoraj doszło do głupiej sytuacji, bo parę osób (w tym ja) chciało wejść w czasie jak serwer miał tylko 8 slotów (przez ok 3h). Pytanie dlaczego tak się dzieje?

Link to post
Share on other sites

 

 

to że serwer miał 8 slotów to nie znaczy że był pełny, jeżeli na serwie się nie gra to on się resetuje, zresztą było to wspomniane wyżej, jeżeli tylko o to ci chodziło to widzę że nie ma już o czym dyskutować

No tak, nie był pełen, tylko ten limit... Ok w sumie nie ma co już drążyć tematu :) 

Link to post
Share on other sites

Zapłaciłem i za każdym razem kiedy wbijam mogę grać. Jedyna taka sytuacja jak było 8 slotów a tak to ok. Juz powoli kojarzę na co kogo stać i jakiego ma skilla :-) ja jeszcze raczkuje :-) ale jestem dobrej myśli. Ogólnie spoko ludzie, i jest mnóstwo fun'u z gry. Bardzo dobry pomysł z tym serwerem :-)

 

SGS II

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Mi osobiście nie przeszkadza, że grają inni - nawet lepiej bo nie każdy z listy może o tej samej godzinie wbić na serwer. Wczoraj doszło do głupiej sytuacji, bo parę osób (w tym ja) chciało wejść w czasie jak serwer miał tylko 8 slotów (przez ok 3h). Pytanie dlaczego tak się dzieje?

a to nie tylko z naszym serwerem się tak dzieje, miałem w ulubionych serwer z 64 slotami i też czasami spadał do 8 xD

Link to post
Share on other sites

Zawsze można robić tak, że jak serwer jest pełen, a ktoś z listy chce pograć, to się robi kicka z serwera ;)

 

Niekoniecznie trzeba grać z hasłem i w zamkniętym gronie, tylko grają wszyscy nasi którzy chcą + reszta slotów dla ludzi z zewnątrz :P

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL
wiesz co to jest zobowiązanie?

 

Przecież tu działa na tej zasadzie, że wpłata = powstanie serwera = rozgrywka na nim, więc w czym rzecz ?. formułki z Wikipedii ?

sorry nie zawsze warto się kierować Wikipedią 

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...