Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam 
Planuję wsadzić troszkę pieniędzy w komputer do września i kupić procka(pewnie 8350 ale na razie wstrzymam),ram i dyski(2x2tb WD20EZRX) do tego jakieś gpu ale to w 2014 :) .
Aktualny zestaw:
-Asus formula crosshair V
-Athlon x4 2.9ghz+Zalman CNPS10X
-Corsair DOMINATOR GT 2x2GB
-Asus GTX 460
-Seasonic X-660 660W 80 Plus Gold
-corsair force gt 60gb 
-2xWD20EZRX
-
 aquareo 5 i 3 wiatraki w obudowie 
-Lian Li PC-7FNWX

Cenowo myślę że rozsądnie by było przeznaczyć 400zł netto.
pozdr

Edytowane przez podskarbi_nadworny
Link to post
Share on other sites

ostatnio tylko net+muzyka(flaki 96/24 192/24 bd docelowo grane ale muszę kupić konwerter usb->coax+dac bo mój aune po usb tylko 44/16 odtwarza)bo czasu brak ale od października będzie ostre granie :)

 

 

e@ pod system bd corsair, co prawda 60gb tak na styk ale jest to jest, a dyski bd pod muzykę w dużych ilościach i śmietnik 

ramu chcę kupić dużo bo kupieniu gpu nie bd go ruszał przez parę lat 

Edytowane przez podskarbi_nadworny
Link to post
Share on other sites

"ramu chcę kupić dużo bo kupieniu gpu nie bd go ruszał przez parę lat"

Staraj się pisać lepiej, bo ja zrozumiałem, że chcesz kupić ram bo nie będziesz wymieniał GPU przez kilka lat.


Ale co do RAMu - wystarczą jakieś kości 2x8GB DIMM, czy 1333 Mhz czy 1600 Mhz to dużej różnicy nie robi.

Link to post
Share on other sites

Za jakiś czas pojawią się DDR4, a o ich szybkości nic nie wiadomo i wtedy może też dużo się zmienić, więc takie wróżenie nie ma sensu Lepiej kupić sobie te 8GB i później dołożyć, w dodatki teraz kości ram są strasznie drogie w porównaniu z tamtym rokiem. Po wyjściu DDR4, DDR3 powinno potanieć. 

Link to post
Share on other sites

ale przy 8gb można już wyłączyć plik wymiany, jeżeli te WD green mają być tylko jako magazyn to spoko, ale jeżeli chcesz z nich odsłuchiwać muzykę to licz się z przerwami ok 10s między utworami zanim dysk znowu ruszy... generalnie nawet gier nie można na nich trzymać bo przy dogrywaniu czegoś masz zwieche bo green się zatrzymał...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...