Skocz do zawartości

Risen 2 - pokaz slajdów mimo zalecanego sprzętu.


Recommended Posts

Witam! Do rzeczy, mój problem polega na tym, że gra Risen 2 nie działa płynnie na pc w żadnych ustawieniach graficznych. Komp jest dopiero po formacie więc to raczej nie pomoże. Gry takie jak Gothic 4, BF3 czy Wiedźmin 2 działają płynnie na najwyższych bądź wysokich ustawieniach graficznych. Risen 2 jest z patchem 1.01, ale przed nim było tak samo, czyli "pokaz slajdów" niezależnie od ustawień wysokich czy niskich. Sterowniki mam najnowsze. 

PC:

i5 2500k

8gb DDR3

Nvidia Gtx 560 1gb OC

Link to post
Share on other sites

[PROBLEM] low frame rate with nvidia graphic cards

Solution:

The following could help:

  • uninstall your graphic driver
  • reboot the system
  • re-install the most up-to-date driver. However, while doing so, make sure to select "Custom Installation" and choose to not install the "3D Vision" component.

Afterwards, Risen 2 should run smooth.

Link to post
Share on other sites

Skeletor

Czy jeśli mam sterowniki pod Windows 8 64bit czyli wersja 320.49, to nie powinienem ich usunąć i zainstalować te pod Windows 8.1 64 bit(jako, że mam dokładnie ten system). Normalnie ich nie ma ale są w archiwum na stronie nvidia oznaczone jako sterowniki beta, a dokładnie jest to model 326.19.

Link to post
Share on other sites

Jasne. Eksperymentuj. To zajmuje chwilę, a może rozwiązać twój problem. Zawsze możesz wrócić do wersji jaka ci odpowiada. Dla przykładu ja ostatnio zainstalowałem sterowniki sprzed roku, żeby pograć w starych Settlersów. Na najnowszych gra się wykładała.

Link to post
Share on other sites

Ok, rozumiem już, że to nie wina mojego sprzętu tylko nie zoptymalizowanej gry pod niektóre karty, czyli generalnie wina producenta. 


Panowie, co robić w tej sytuacji, napisać do supportu gry ? Mimo wszystkich rad, najnowszych sterowników, nie instalowania 3d vision mam nadal średnio 10 klatek na ustawieniach niskich. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...