Skocz do zawartości

Windows XP z pendrive-a


Recommended Posts

właśnie chyba nie działa:/ http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Bootowalny_pendrive_USB_z_Windows-4163/strona/15788.html

to znalazłem ale nie wiem czy to najprostsza mozliwość?


i jeszcze jedno pytanie, czy XP poinstaluje mi sterowniki do urządzeń w tym netbooku?


bo bez tego nie będę miał dostępu do internetu by takowe pobrać


a bawić w przerzucanie z kompa na komp mi się nie widzi


dobra nagrałem bootowalny pendrak z XP, mój PC widzi elegancko system, ale na netbooku daje opcje boot w biosie i nie widzi tego pendrajwa, może ktoś mi po polsku powie WTF>


aaa opcja fast bios


tylko same problemy, bo jak już chce wgrać system to zaś nie czyta dysku twardego:/ droga przez mękę z tym stawianiem windy na netbooku

Link to post
Share on other sites

nie no booot pendraka już zrobiłem, w biosie wyłączyłem fast bios i AHCI i póki co system jakoś się wgrywa, jak znam życie będą jaja ze sterownikami 


tylko że to nie fanaberia że zmieniam system, przecież ten win7 starter to szajs jakiego nigdy nie widziałem, a zamuła taka że ledwo w przeglądarce mogłem coś robić, a XP home edition poleci na tym jak strzała


dostałem tego netbooka od ziomka, i dałem go matce bo po co mi takie coś, a ona się przynajmniej pouczy obsługi, ale nie mogłem jej tak zostawić takiego zmulonego szajsu


fajnie że jeszcze błędami sypie podczas instalacji nie mówiąc ze idzie jak krew z nosa, coś do kitu, ostatecznie zostaje ubuntu

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...